SWINGARM (MODELE K3) voor Suzuki HAYABUSA 1300 2001
 
(1)  61000-24F20-000
SWINGINGARM GSX1300RZ/K3
SWINGINGARM ASSY, REAR
(1)  61000-24F30-000
BRAS OSCILLANT
SWINGINGARM ASSY, REAR
 
(2)  61281-33E20-000
SPACER,RR SWGARM PIVOT CTR
SPACEER, CENTER
 
(3)  09263-30040-000
ROULEMENT A AIGUILLE 30X47X2
BEARING, PIVOT (30X40X25)
 
(3)  09263-30040-000
ROULEMENT A AIGUILLE 30X47X2
BEARING, PIVOT (30X40X25)
 
(4)  09263-20071-000
ROULEMENT AIGUILLE 20X27X23.5
BEARING, ROD (20X27X23.5)
 
(4)  09263-20071-000
ROULEMENT AIGUILLE 20X27X23.5
BEARING, ROD (20X27X23.5)
 
(5)  61124-33E00-000
PLAQUE INF.GUIDE AXE ROUE ARR.
PLATE, BRACKET
 
(6)  09125-06073-000
SCREW 6X16
SCREW
(6)  02142-0616A-000
SCREW
 
(7)  61251-17E20-000
SPACER, BEARING
 
(7)  61251-17E20-000
SPACER, BEARING
 
(7)  61251-17E20-000
SPACER, BEARING
SPACER. BEARING
 
(7)  61251-17E20-000
SPACER, BEARING
SPACER. BEARING
 
(8)  08211-25481-000
WASHER
 
(8)  08211-25481-000
WASHER
 
(9)  61262-17E11-000
DUST SEAL
SEAL, DUST
 
(9)  61262-17E11-000
DUST SEAL
SEAL, DUST
 
(9)  61262-17E11-000
DUST SEAL
SEAL, DUST
DUST SEAL
 
(9)  61262-17E11-000
DUST SEAL
SEAL, DUST
DUST SEAL
 
(10)  61211-33E00-000
AXE BRAS OSCILLANT R600/750/TL
SHAFT, PIVOT
 
(11)  61214-40C31-000
ECROU
NUT, PIVOT SHAFT
 
(12)  09160-25070-000
WASHER
 
(13)  09159-25003-000
NUT
 
(14)  61273-24F00-000
BUFFER, CHAIN TOUCH DEFENSE
 
(15)  09116-06152-000
BOLT
BOLT (6X20)
 
(16)  09180-06306-000
SPACER
SPACER (6.5X9X5)
 
(17)  61311-33E01-000
CHAIN CASE
CASE, CHAIN
 
(18)  09139-06083-000
VIS 6XMM
SCREW (6X16)
 
(19)  61446-33E10-000
PLAQUE TENSION DE CHAINE GCH.
ADJUSTER, CHAIN RH
 
(20)  61445-33E00-000
PLAQUE TENSION DE CHAINE DR.
ADJUSTER, CHAIN LH
 
(21)  09100-08287-000
VIS 8X50MM
BOLT (8X50)
 
(22)  08316-1008B-000
NUT
 
(23)  64310-24F00-000
TORQUELINK, REAR
 
(24)  09111-08085-000
BOLT
BOLT, FRONT (8X35.5)
 
(25)  08319-31087-000
ECROU 8MM CHROMEE,AUTOBLOCANTE
NUT
 
(26)  09103-10019-000
VIS, TRINGLE DE FREIN ARR.
BOLT, REAR (10X37)
 
(27)  08319-31107-000
ECROU M10
NUT
Onderdeelnummer Produkt
# 1
SWINGINGARM GSX1300RZ/K3
SWINGINGARM ASSY, REAR
# 1
BRAS OSCILLANT
SWINGINGARM ASSY, REAR
# 2
61281-33E10-000
61281-33E20-000
SPACER, RR SWGARM PIVOT CTR
SPACEER, CENTER
# 3
ROULEMENT A AIGUILLE 30X47X2
BEARING, PIVOT (30X40X25)
# 4
ROULEMENT AIGUILLE 20X27X23.5
BEARING, ROD (20X27X23.5)
# 5
PLAQUE INF.GUIDE AXE ROUE ARR.
PLATE, BRACKET
# 6
SCREW 6X16
SCREW
# 6
02142-06163-000
02142-0616A-000
SCREW
# 7
61251-17E10-000
61251-17E20-000
SPACER, BEARING
# 8
WASHER
# 9
61262-17E10-000
61262-17E11-000
DUST SEAL
SEAL, DUST
# 10
AXE BRAS OSCILLANT R600/750/TL
SHAFT, PIVOT
# 11
ECROU
NUT, PIVOT SHAFT
# 12
09160-25070-000
09160-25070-000
WASHER
# 13
09159-25001-000
09159-25003-000
NUT
# 14
BUFFER, CHAIN TOUCH DEFENSE
# 15
BOLT
BOLT (6X20)
# 16
SPACER
SPACER (6.5X9X5)
# 17
CHAIN CASE
CASE, CHAIN
# 18
VIS 6XMM
SCREW (6X16)
# 19
PLAQUE TENSION DE CHAINE GCH.
ADJUSTER, CHAIN RH
# 20
PLAQUE TENSION DE CHAINE DR.
ADJUSTER, CHAIN LH
# 21
VIS 8X50MM
BOLT (8X50)
# 22
08316-10083-000
08316-1008B-000
NUT
# 23
TORQUELINK, REAR
# 24
BOLT
BOLT, FRONT (8X35.5)
# 25
ECROU 8MM CHROMEE, AUTOBLOCANTE
NUT
# 26
VIS, TRINGLE DE FREIN ARR.
BOLT, REAR (10X37)
# 27
ECROU M10
NUT
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de SWINGARM (MODELE K3) van de 2001 van uw HAYABUSA. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

KUIPDEEL / FRAME Onderdelen voor Suzuki HAYABUSA 1300 2001

ELEKTRISCHE Onderdelen voor Suzuki HAYABUSA 1300 2001

INFORMATIE Onderdelen voor Suzuki HAYABUSA 1300 2001

MOTOR / TRANSMISSIE Onderdelen voor Suzuki HAYABUSA 1300 2001

OPTIES Onderdelen voor Suzuki HAYABUSA 1300 2001

VERING / REM / WIEL Onderdelen voor Suzuki HAYABUSA 1300 2001

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...