UITLAATKLEP VOOR SUZUKI RG 250 1989

UITLAATKLEP voor Suzuki RG 250 1989
 
(1)  33970-22X50-000
SOLENOIDE
ACTUATOR ASSY,EXHAUST VALVE
 
(2)  01550-0630A-000
BOLT
BOLT 6X30
 
(3)  08319-31067-000
ECROU 6MM CHROMEE
NUT, CENTER
 
(4)  09404-06039-000
CLAMP
 
(5)  01547-06167-000
VIS M6X16
BOLT
 
(6)  11286-12C01-000
BRACKET,CABLE
 
(7)  11269-12C02-000
ENROULEUR
PULLEY,CONTROLLER
 
(8)  07120-0516B-000
SCREW. GEAR SHIFT SW
BOLT
 
(9)  11254-12C03-000
VALVE
VALVE,EXHAUST RH
 
(10)  11255-12C03-000
VALVE
VALVE,EXHAUST LH
 
(11)  11261-12C03-000
GUIDE SOUPAPE D'ECHAPP DR
GUIDE,EXHAUST VALVE RH
 
(12)  11262-12C03-000
GUIDE
GUIDE,EXHAUST VALVE LH
 
(13)  02142-05127-000
SCREW
 
(14)  11263-12C01-000
ENTRETOISE, SEGMENT D'ECHAPP.
SPACER,EXHAUST VALVE
 
(14)  11263-12C01-000
ENTRETOISE, SEGMENT D'ECHAPP.
SPACER,EXHAUST VALVE
 
(14)  11263-12C01-000
ENTRETOISE, SEGMENT D'ECHAPP.
SPACER,EXHAUST VALVE
ENTRETOISE, SEGMENT D'ECHAPP.
 
(14)  11263-12C01-000
ENTRETOISE, SEGMENT D'ECHAPP.
SPACER,EXHAUST VALVE
ENTRETOISE, SEGMENT D'ECHAPP.
 
(15)  11253-01B32-000
PIN, EXHAUST VALVE
 
(16)  11258-12C02-000
SUPPORT
SHAFT,EXHUAST VALVE
 
(17)  11264-00B24-000
ARM, EXHAUST VALVE SHAFT
 
(18)  09134-06013-000
VIS 6MM
SCREW
 
(19)  09300-08016-000
DOUILLE 8MM
BUSH
 
(20)  11283-12C00-000
DOUILLE D'AXE DIRECTION SEGM.
SPACER,EXHAUST VALVE SHAFT
 
(21)  11265-12C00-000
DOUILLE, GUIDE D'AXE DE SEGM.
BUSH,EXHAUST VALVE NO.2
 
(22)  09282-08001-000
SIMMER 8X16X5
OIL SEAL (8X16X5)
 
(23)  11259-38C00-000
AXE
RETAINER,OIL SEAL
 
(24)  02112-06127-000
VIS 6X12MM
.6 X 12 CROSS SCREW
 
(25)  11267-12C02-000
ENROULEUR
LEVER,EXHUAST VALVE
 
(26)  02112-06087-000
VIS 6X8
SCREW
 
(27)  08211-06201-000
RONDELLE DE SURETE
WASHER
 
(28)  11285-22D00-000
BOULON
SPRING,EXHAUST VALVE LEVER
 
(29)  11268-38C01-000
JOINT
SPACER,EXHAUST VALVE PULLEY
 
(30)  KIT1208
KIT1208
PULLEY,EXHAUST VALVE
 
(31)  09118-05005-000
VIS 5X12MM
BOLT (5X12)
 
(32)  11276-12C02-000
CABLE
CABLE,EX VALVE FRONT RH
 
(33)  11278-12C00-000
CABLE AV G
CABLE,EX VALVE FRONT LH
 
(34)  11277-12C03-000
CABLE
CABLE,EX VALVE REAR RH
 
(35)  11279-22D01-000
CABLE
CABLE,EX VALVE REAR LH
 
(36)  11284-12C00-000
COLLIER
STOPPER,CABLE
 
(37)  09408-00098-000
BRIDE FIXATION
CLAMP
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

33970-12C01-000

3397012C01000
SOLENOIDE
ACTUATOR ASSY, EXHAUST VALVE
Niet beschikbaar
# 2

01517-06306-000

01550-0630A-000
0151706306000
BOLT
BOLT 6X30
# 3

08316-16066-000

08319-31067-000
0831616066000
ECROU 6MM CHROMEE
NUT, CENTER
# 4

09404-06403-000

09404-06039-000
0940406403000
CLAMP
# 5

01547-06167-000
0154706167000

0154706167000
VIS M6X16
BOLT
# 6

11286-12C00-000

1128612C00000
BRACKET, CABLE
Niet beschikbaar
# 7

11269-12C01-000

1126912C01000
ENROULEUR
PULLEY, CONTROLLER
Niet beschikbaar
# 8

07120-05168-000

07120-0516B-000
0712005168000
SCREW. GEAR SHIFT SW
BOLT
# 9

11254-12C02-000

11254-12C03-000
1125412C02000
VALVE
VALVE, EXHAUST RH
# 10

11255-12C02-000

1125512C02000
VALVE
VALVE, EXHAUST LH
Niet beschikbaar
# 11

11261-12C02-000

1126112C02000
GUIDE SOUPAPE D'ECHAPP DR
GUIDE, EXHAUST VALVE RH
Niet beschikbaar
# 12

11262-12C02-000

1126212C02000
GUIDE
GUIDE, EXHAUST VALVE LH
Niet beschikbaar
# 13

02112-15128-000

02142-05127-000
0211215128000
SCREW
# 14

11263-12C00-000

11263-12C01-000
1126312C00000
ENTRETOISE, SEGMENT D'ECHAPP.
SPACER, EXHAUST VALVE
# 15

11253-01B31-000

11253-01B32-000
1125301B31000
PIN, EXHAUST VALVE
# 16

11258-12C01-000

11258-12C02-000
1125812C01000
SUPPORT
SHAFT, EXHUAST VALVE
# 17

11264-00B23-000

11264-00B24-000
1126400B23000
ARM, EXHAUST VALVE SHAFT
# 18

09134-06011-000

09134-06013-000
0913406011000
VIS 6MM
SCREW
# 19

09300-08016-000
0930008016000

0930008016000
DOUILLE 8MM
BUSH
# 20

11283-12C00-000
1128312C00000

1128312C00000
DOUILLE D'AXE DIRECTION SEGM.
SPACER, EXHAUST VALVE SHAFT
# 21

11265-12C00-000
1126512C00000

1126512C00000
DOUILLE, GUIDE D'AXE DE SEGM.
BUSH, EXHAUST VALVE NO.2
# 22

09282-08001-000
0928208001000

0928208001000
SIMMER 8X16X5
OIL SEAL (8X16X5)
# 23

11259-12C02-000

1125912C02000
AXE
RETAINER, OIL SEAL
Niet beschikbaar
# 24

02112-06128-000

02112-06127-000
0211206128000
VIS 6X12MM
.6 X 12 CROSS SCREW
# 25

11267-12C01-000

11267-12C02-000
1126712C01000
ENROULEUR
LEVER, EXHUAST VALVE
# 26

02112-06087-000
0211206087000

0211206087000
VIS 6X8
SCREW
# 27

08211-06201-000
0821106201000

0821106201000
RONDELLE DE SURETE
WASHER
# 28

11285-12C02-000

11285-22D00-000
1128512C02000
BOULON
SPRING, EXHAUST VALVE LEVER
# 29

11268-12C01-000

1126812C01000
JOINT
SPACER, EXHAUST VALVE PULLEY
Niet beschikbaar
# 30

11266-12C04-000

1126612C04000
KIT1208
PULLEY, EXHAUST VALVE
Niet beschikbaar
# 31

09118-05002-000

09118-05005-000
0911805002000
VIS 5X12MM
BOLT (5X12)
# 32

11276-12C02-000
1127612C02000

1127612C02000
CABLE
CABLE, EX VALVE FRONT RH
# 33

11278-12C00-000
1127812C00000

1127812C00000
CABLE AV G
CABLE, EX VALVE FRONT LH
# 34

11277-12C03-000
1127712C03000

1127712C03000
CABLE
CABLE, EX VALVE REAR RH
Niet beschikbaar
# 35

11279-12C00-000

11279-22D01-000
1127912C00000
CABLE
CABLE, EX VALVE REAR LH
# 36

11284-12C00-000
1128412C00000

1128412C00000
COLLIER
STOPPER, CABLE
# 37

09408-00074-000

0940800074000
BRIDE FIXATION
CLAMP
Niet beschikbaar
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Suzuki. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van Suzuki, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!

Originele onderdelen voor Suzuki 250 RG 1989

Suzuki 250 RG 1989

250 RG 1989 RGV250 K
250 RG 1989 RGV250 K

Suzuki RG

Cilinderinhoud: 250 cc
Jaar: 1989
Model code RGV250 K