FRAME VOOR SUZUKI GSX-R 400 1990

FRAME voor Suzuki GSX-R 400 1990
 
(1)  41100-33810-000
FRAME SET
(1)  41100-33820-000
FRAME SET
 
(2)  41140-33C00-000
TUBE, FRAME DOWN RH
 
(3)  07130-10357-000
BOLT
BOLT 10 X 35, LH
 
(3)  07130-10357-000
BOLT
BOLT 10 X 35, LH
 
(3)  07130-10357-000
BOLT
BOLT 10 X 35, LH
BOLT
 
(3)  07130-10357-000
BOLT
BOLT 10 X 35, LH
BOLT
 
(4)  07130-10257-000
VIS 10X25MM CHROMEE
BOLT (FLAT TYPE)
 
(5)  07130-1040B-000
BOLT
DISCONTINUED
 
(6)  09159-10027-000
ECROU 10MM
NUT, JOINT
 
(6)  09159-10027-000
ECROU 10MM
NUT, JOINT
 
(7)  08319-31107-000
ECROU M10
NUT, FRONT
 
(8)  41200-33C00-000
SEAT RALE
(8)  41200-33C10-000
SEAT RALE
 
(9)  09106-10050-000
BOLT,10X20
BOLT, LH
 
(10)  09139-10004-000
BOLT
BOLT, LOWER
 
(11)  09164-10010-000
RONDELLE 10MM
WASHER
 
(11)  09164-10010-000
RONDELLE 10MM
WASHER
 
(11)  09164-10010-000
RONDELLE 10MM
WASHER
RONDELLE 10MM
 
(11)  09164-10010-000
RONDELLE 10MM
WASHER
RONDELLE 10MM
 
(12)  41100-33811-000
FRAME SET
 
(12)  41100-33811-000
FRAME SET
 
(13)  07130-10357-000
BOLT
BOLT 10 X 35, LH
 
(13)  07130-10357-000
BOLT
BOLT 10 X 35, LH
 
(13)  07130-10357-000
BOLT
BOLT 10 X 35, LH
BOLT
 
(13)  07130-10357-000
BOLT
BOLT 10 X 35, LH
BOLT
 
(14)  07130-10257-000
VIS 10X25MM CHROMEE
BOLT (FLAT TYPE)
 
(15)  07130-1040B-000
BOLT
DISCONTINUED
 
(16)  09159-10027-000
ECROU 10MM
NUT
 
(16)  09159-10027-000
ECROU 10MM
NUT
 
(17)  08319-31107-000
ECROU M10
NUT, FRONT
(18)
(18)  08322-0110B-000
WASHER. GUARD CENTER
WASHER
(18)  08322-01107-000
RONDELLE 10MM
WASHER REFER TO FIG.21A(E-6) FOR MODE
 
(19)  41200-33C00-000
SEAT RAIL
 
(20)  09106-10050-000
BOLT,10X20
BOLT, LH
 
(21)  09139-10004-000
BOLT
 
(22)  09164-10010-000
RONDELLE 10MM
WASHER
 
(23)  41762-17E00-000
SUPPORT DE CADRE CENTR. R-750W
BRACKET, REAR CUSHION UNIT
(23)  KIT461
KIT461
BRACKET, REAR CUSHION UNIT
 
(24)  09106-08056-000
VIS 8X28MM
BOLT
(24)  09106-08083-000
BOLT (8X25)
 
(25)  09164-08015-000
RONDELLE ELASTIQUE 8.4X13
WASHER
 
(26)  41960-33C00-000
PLATE, ENGINE MOUNTING
 
(27)  01550-0816B-000
BOLT
BOLT, BRACE FRONT
Onderdeelnummer Produkt
# 1
41100-33810-000
FRAME SET Contact
# 1
41100-33820-000
FRAME SET Contact
# 2
41140-33C00-000
TUBE, FRAME DOWN RH Contact
# 3
07110-10357-000
07130-10357-000
BOLT
BOLT 10 X 35, LH
# 4
07110-10257-000
07130-10257-000
VIS 10X25MM CHROMEE
BOLT (FLAT TYPE)
# 5
07110-10408-000
07130-1040B-000
BOLT
DISCONTINUED
# 6
ECROU 10MM
NUT, JOINT
# 7
ECROU M10
NUT, FRONT
# 8
41200-33C00-000
SEAT RALE Contact
# 8
41200-33C10-000
SEAT RALE Contact
# 9
43529-17D10-000
09106-10050-000
BOLT, 10X20
BOLT, LH
# 10
43529-17D00-000
09139-10004-000
BOLT
BOLT, LOWER
# 11
09164-10005-000
09164-10010-000
RONDELLE 10MM
WASHER
# 12
41100-33811-000
FRAME SET Contact
# 13
07110-10357-000
07130-10357-000
BOLT
BOLT 10 X 35, LH
# 14
07110-10257-000
07130-10257-000
VIS 10X25MM CHROMEE
BOLT (FLAT TYPE)
# 15
07110-10408-000
07130-1040B-000
BOLT
DISCONTINUED
# 16
ECROU 10MM
NUT
# 17
ECROU M10
NUT, FRONT
# 18
08322-01103-000
08322-0110B-000
WASHER. GUARD CENTER
WASHER
# 18
08322-11107-000
08322-01107-000
RONDELLE 10MM
WASHER REFER TO FIG.21A(E-6) FOR MODE
# 19
41200-33C00-000
SEAT RAIL Contact
# 20
43529-17D10-000
09106-10050-000
BOLT, 10X20
BOLT, LH
# 21
43529-17D00-000
09139-10004-000
BOLT
# 22
09164-10005-000
09164-10010-000
RONDELLE 10MM
WASHER
# 23
SUPPORT DE CADRE CENTR. R-750W
BRACKET, REAR CUSHION UNIT
# 23
41762-12C01-000
KIT461
BRACKET, REAR CUSHION UNIT
Contact
# 24
VIS 8X28MM
BOLT
# 24
09106-08083-000
BOLT (8X25) Contact
# 25
RONDELLE ELASTIQUE 8.4X13
WASHER
# 26
41960-33C00-000
PLATE, ENGINE MOUNTING Contact
# 27
01517-08165-000
01550-0816B-000
BOLT
BOLT, BRACE FRONT
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de FRAME van de 1990 van uw GSX-R. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

KUIPDEEL / FRAME

ELEKTRISCHE

INFORMATIE

MOTOR / TRANSMISSIE

OPTIES

VERING / REM / WIEL

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.