STUURKOLOM VOOR SUZUKI 1990

STUURKOLOM voor Suzuki  1990
 
(1)  51410-14A30-000
T DE FOURCHE INFERIEUR DR650
STEM, STEERING
 
(2)  09265-30009-000
ROULEMENT CONIQUE DIRECTION
.BEARING
 
(3)  01500-08453-000
BOLT
BOLT,LOWER BRACKET
 
(4)  08321-0108B-000
WASHER,LOCK
LOCK WASHER
 
(5)  51631-40200-000
ECROU DE DIRECTION
NUT, STEERING STEM
 
(6)  51643-40200-000
BAGUE POUSSIERE
DUST SEAL
 
(7)  51621-08D00-000
COUSSINET
OUTER RACE, STEERING UPPER
 
(8)  06111-08003-000
BILLE
BALL
 
(9)  51611-40201-000
COUSSINET
LACE, STEERING INNER UPPER
 
(10)  51311-14A20-000
T DE FOURCHE SUPERIEUR DR650R
STEM HEAD, STEERING
 
(11)  51353-14A00-000
PARAFUSO
BOLT
 
(12)  01550-0850A-000
BOLT
 
(13)  08322-0108A-000
WASHER
WASHER, FRONT
 
(14)  08310-0008B-000
NUT
 
(15)  01550-1045A-000
BOLT
 
(16)  51530-14A20-000
SUPPORT DE PHARE DROITE DR650R
BRACKET, HEADLAMP, RH
 
(16)  51530-14A20-000
SUPPORT DE PHARE DROITE DR650R
BRACKET, HEADLAMP, RH
 
(16)  51540-14A20-000
SUPPORT DE PHARE GAUCHE DR650R
BRACKET, HEADLAMP, LH
 
(16)  51540-14A20-000
SUPPORT DE PHARE GAUCHE DR650R
BRACKET, HEADLAMP, LH
 
(17)  51553-38C00-000
BAGUE EN CAOUTCHOUC, SUPPORT
GASKET
 
(17)  51553-38C00-000
BAGUE EN CAOUTCHOUC, SUPPORT
GASKET
 
(17)  51553-38C00-000
BAGUE EN CAOUTCHOUC, SUPPORT
GASKET
 
(17)  51553-38C00-000
BAGUE EN CAOUTCHOUC, SUPPORT
GASKET
 
(17)  51553-38C00-000
BAGUE EN CAOUTCHOUC, SUPPORT
GASKET
BAGUE EN CAOUTCHOUC, SUPPORT
 
(17)  51553-38C00-000
BAGUE EN CAOUTCHOUC, SUPPORT
GASKET
BAGUE EN CAOUTCHOUC, SUPPORT
 
(17)  51553-38C00-000
BAGUE EN CAOUTCHOUC, SUPPORT
GASKET
BAGUE EN CAOUTCHOUC, SUPPORT
 
(17)  51553-38C00-000
BAGUE EN CAOUTCHOUC, SUPPORT
GASKET
BAGUE EN CAOUTCHOUC, SUPPORT
 
(18)  56211-29320-291
HOLDER,HANDLEBAR
HOLDER, HANDLE UPPER (BLACK)
 
(19)  01570-08353-000
BOLT
 
(20)  56221-14330-291
FIXATION DE GUIDON
HOLDER, HANDLE LOWER (BLACK)
 
(21)  56321-28C00-000
VIS, FIXATION DU GUIDON
BOLT
 
(22)  56241-14A00-000
UPPER DAMPER
DAMPER, UPPER
 
(23)  56242-14200-000
CAOUTCHOUC
DAMPER, LOWER
 
(24)  09160-10035-000
WASHER
 
(25)  08319-31107-000
ECROU M10
NUT
 
(26)  04111-2030A-000
PIN
COTTER PIN
 
(27)  51900-30831-000
SERRURE DE DIRECTION
LOCK ASSY, STEERING
 
(28)  02112-05127-000
VIS 5X12MM
SCREW, THROTTLE CABLE
 
(29)  08321-0105A-000
WASHER,LOCK
LOCK WASHER
 
(30)  51900-30901-000
LOCK SET,STEERING
LOCK ASSY, STEERING (EXCUTED LOCALLY)
 
(31)  51915-45000-000
LABEL, STEERING LOCK
 #     Onderdeelnummer Produkt Aantal       
(1)   
51410-14A30-000
5141014A30000
T DE FOURCHE INFERIEUR DR650
STEM, STEERING
Contact
(2)   
ROULEMENT CONIQUE DIRECTION
.BEARING
(3)   
01107-08455-000
01500-08453-000
BOLT
BOLT, LOWER BRACKET
(4)   
08321-31084-000
08321-0108B-000
WASHER, LOCK
LOCK WASHER
(5)   
ECROU DE DIRECTION
NUT, STEERING STEM
(6)   
BAGUE POUSSIERE
DUST SEAL
(7)   
51621-40200-000
51621-08D00-000
COUSSINET
OUTER RACE, STEERING UPPER
(8)   
BILLE
BALL
(9)   
COUSSINET
LACE, STEERING INNER UPPER
(10)   
51311-14A20-000
5131114A20000
T DE FOURCHE SUPERIEUR DR650R
STEM HEAD, STEERING
Contact
(11)   
PARAFUSO
BOLT
(12)   
01127-08505-000
01550-0850A-000
BOLT
(13)   
08322-11084-000
08322-0108A-000
WASHER
WASHER, FRONT
(14)   
08310-12085-000
08310-0008B-000
NUT
(15)   
01517-10455-000
01550-1045A-000
BOLT
(16)   
51530-14A20-000
5153014A20000
SUPPORT DE PHARE DROITE DR650R
BRACKET, HEADLAMP, RH
Contact
(16)   
51540-14A20-000
5154014A20000
SUPPORT DE PHARE GAUCHE DR650R
BRACKET, HEADLAMP, LH
Contact
(17)   
51553-14A20-000
51553-38C00-000
BAGUE EN CAOUTCHOUC, SUPPORT
GASKET
(18)   
56211-27210-019
56211-29320-291
HOLDER, HANDLEBAR
HOLDER, HANDLE UPPER (BLACK)
(19)   
01147-08355-000
BOLT Contact
(20)   
FIXATION DE GUIDON
HOLDER, HANDLE LOWER (BLACK)
(21)   
51321-14200-000
56321-28C00-000
VIS, FIXATION DU GUIDON
BOLT
(22)   
UPPER DAMPER
DAMPER, UPPER
(23)   
CAOUTCHOUC
DAMPER, LOWER
(24)   
51356-40400-000
09160-10035-000
WASHER
(25)   
ECROU M10
NUT
(26)   
04111-20308-000
04111-2030A-000
PIN
COTTER PIN
(27)   
SERRURE DE DIRECTION
LOCK ASSY, STEERING
(28)   
02112-05128-000
02112-05127-000
VIS 5X12MM
SCREW, THROTTLE CABLE
(29)   
08321-21057-000
08321-0105A-000
WASHER, LOCK
LOCK WASHER
(30)   
LOCK SET, STEERING
LOCK ASSY, STEERING (EXCUTED LOCALLY)
(31)   
LABEL, STEERING LOCK
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de STUURKOLOM van de 1990 van uw DR. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.