CASING VOOR SUZUKI DR 650 1997

CASING voor Suzuki DR 650 1997
 
(1)  11340-32E00-000
COUVERCLE EMBRAYAGE D.XF/DR650
COVER, CLUTCH
 
(2)  11971-33210-000
VERRE CONTROLLE D'HUILE
LENS, OIL LEVEL
 
(3)  11482-32E00-000
JOINT COUVERCLE EMBRAYAGE
GASKET, CLUTCH COVER
 
(4)  04211-09149-000
DOUILLE
PIN
 
(5)  01547-06457-000
VIS 6X45MM CHROMEE
BOLT (6X45)
 
(5)  01547-06457-000
VIS 6X45MM CHROMEE
BOLT (6X45)
 
(6)  01547-06357-000
VIS 6X35MM CHROMEE
BOLT (6X35)
 
(6)  01547-06357-000
VIS 6X35MM CHROMEE
BOLT (6X35)
 
(6)  01547-06357-000
VIS 6X35MM CHROMEE
BOLT (6X35)
 
(6)  01547-06357-000
VIS 6X35MM CHROMEE
BOLT (6X35)
 
(6)  01547-06357-000
VIS 6X35MM CHROMEE
BOLT (6X35)
 
(6)  01547-06357-000
VIS 6X35MM CHROMEE
BOLT (6X35)
 
(6)  01547-06357-000
VIS 6X35MM CHROMEE
BOLT (6X35)
 
(7)  01547-06307-000
VIS 6X30MM CHROMEE
BOLT (6X30)
 
(8)  01547-06257-000
VIS 6X25MM CHROMEE
BOLT (6X25)
 
(9)  09168-06023-000
BAGUE DE JOINT 5.8X13X1.2
GASKET (5.8X13X1.2)
(9)  09168-06024-000
JOINT 5.8X11X1.2
GASKET (5.8X11X1.2)
 
(10)  09259-20019-000
BOUCHON DE VIDANGE 20X10MM
PLUG, OIL FILLER
 
(11)  09280-17003-000
JOINT TORIQUE 3.1X16.8
O RING (D:3.1,ID:16.8)
 
(12)  11351-32E01-000
MAGNETO COVER
COVER, MAGNETO
 
(13)  11483-32E00-000
JOINT COUVERCLE ALLUMAGE
GASKET
 
(14)  04211-09149-000
DOUILLE
PIN
 
(15)  01547-06307-000
VIS 6X30MM CHROMEE
BOLT (6X30)
 
(15)  01547-06307-000
VIS 6X30MM CHROMEE
BOLT (6X30)
 
(15)  01547-06307-000
VIS 6X30MM CHROMEE
BOLT (6X30)
 
(15)  01547-06307-000
VIS 6X30MM CHROMEE
BOLT (6X30)
 
(15)  01547-06307-000
VIS 6X30MM CHROMEE
BOLT (6X30)
 
(15)  01547-06307-000
VIS 6X30MM CHROMEE
BOLT (6X30)
 
(15)  01547-06307-000
VIS 6X30MM CHROMEE
BOLT (6X30)
 
(15)  01547-06307-000
VIS 6X30MM CHROMEE
BOLT (6X30)
 
(15)  01547-06307-000
VIS 6X30MM CHROMEE
BOLT (6X30)
 
(15)  01547-06307-000
VIS 6X30MM CHROMEE
BOLT (6X30)
 
(16)  09248-14011-000
BOUCHON
PLUG, T,D,C
 
(17)  09168-14002-000
BAGUE DE JOINT 13.8X18.8X4.8MM
GASKET
 
(18)  09259-36016-20H
COUVERCLE A VIS, ALLUMAGE
PLUG
 
(19)  09280-33004-000
JOINT TORIQUE D: 3.1, ID: 32.7
O RING (D:3.1,ID:32.7)
 
(20)  11361-32E00-000
COUVERCLE DE PIGNON XF/DR650SE
COVER, ENGINE SPROCKET
 
(21)  01547-06357-000
VIS 6X35MM CHROMEE
BOLT (6X35)
 
(21)  01547-06357-000
VIS 6X35MM CHROMEE
BOLT (6X35)
 
(21)  01547-06357-000
VIS 6X35MM CHROMEE
BOLT (6X35)
 
(22)  11371-12D30-000
COUVERCLE D'AXE CHANGEM.VIT.
COVER, GEAR SHIFT
 
(23)  11485-12D01-000
JOINT DE COUVERCLE D'AXE DE CH
GASKET
 
(24)  04211-09129-000
BOULON 9X12
PIN
 
(25)  01547-0635B-000
BOLT
BOLT (6X35)
 
(26)  01547-0630B-000
BOLT
BOLT (6X30)
 
(27)  01547-0620B-000
BOLT
BOLT (6X20)
 
(28)  09262-12001-000
ROULEMENT A BILLE 12X28X8
BEARING, STARTER PINION SHAFT
 
(29)  08331-41289-000
CIRCLIP
Onderdeelnummer Produkt
# 1
COUVERCLE EMBRAYAGE D.XF/DR650
COVER, CLUTCH
# 2
VERRE CONTROLLE D'HUILE
LENS, OIL LEVEL
# 3
JOINT COUVERCLE EMBRAYAGE
GASKET, CLUTCH COVER
# 4
DOUILLE
PIN
# 5
VIS 6X45MM CHROMEE
BOLT (6X45)
# 6
VIS 6X35MM CHROMEE
BOLT (6X35)
# 7
VIS 6X30MM CHROMEE
BOLT (6X30)
# 8
VIS 6X25MM CHROMEE
BOLT (6X25)
# 9
BAGUE DE JOINT 5.8X13X1.2
GASKET (5.8X13X1.2)
# 9
JOINT 5.8X11X1.2
GASKET (5.8X11X1.2)
# 10
BOUCHON DE VIDANGE 20X10MM
PLUG, OIL FILLER
# 11
JOINT TORIQUE 3.1X16.8
O RING (D:3.1, ID:16.8)
# 12
11351-32E00-000
11351-32E01-000
MAGNETO COVER
COVER, MAGNETO
# 13
JOINT COUVERCLE ALLUMAGE
GASKET
# 14
DOUILLE
PIN
# 15
VIS 6X30MM CHROMEE
BOLT (6X30)
# 16
09248-14005-000
09248-14011-000
BOUCHON
PLUG, T, D, C
# 17
BAGUE DE JOINT 13.8X18.8X4.8MM
GASKET
# 18
COUVERCLE A VIS, ALLUMAGE
PLUG
# 19
JOINT TORIQUE D: 3.1, ID: 32.7
O RING (D:3.1, ID:32.7)
# 20
COUVERCLE DE PIGNON XF/DR650SE
COVER, ENGINE SPROCKET
# 21
VIS 6X35MM CHROMEE
BOLT (6X35)
# 22
COUVERCLE D'AXE CHANGEM.VIT.
COVER, GEAR SHIFT
# 23
JOINT DE COUVERCLE D'AXE DE CH
GASKET
# 24
BOULON 9X12
PIN
# 25
01547-06353-000
01547-0635B-000
BOLT
BOLT (6X35)
# 26
01547-06303-000
01547-0630B-000
BOLT
BOLT (6X30)
# 27
01547-06203-000
01547-0620B-000
BOLT
BOLT (6X20)
# 28
ROULEMENT A BILLE 12X28X8
BEARING, STARTER PINION SHAFT
# 29
08331-41286-000
08331-41289-000
CIRCLIP
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de CASING van de 1997 van uw DR. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

KUIPDEEL / FRAME

ELEKTRISCHE

INFORMATIE

MOTOR / TRANSMISSIE

OPTIES

VERING / REM / WIEL

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.