SWINGARM (MODELE R / S) VOOR SUZUKI GSX-R 750 1995

SWINGARM (MODELE R/S) voor Suzuki GSX-R 750 1995
 
(1)  61000-17E11-000
RR SWINGING ARM
SWINGING ARM ASSY, REAR
 
(2)  09263-30040-000
ROULEMENT A AIGUILLE 30X47X2
.BEARING, PIVOT
 
(2)  09263-30040-000
ROULEMENT A AIGUILLE 30X47X2
.BEARING, PIVOT
 
(3)  09263-17058-000
BEARING
.BEARING, ROD
 
(3)  09263-17058-000
BEARING
.BEARING, ROD
 
(3)  09263-17058-000
BEARING
.BEARING, ROD
BEARING
 
(3)  09263-17058-000
BEARING
.BEARING, ROD
BEARING
 
(4)  09180-25099-000
ENTRETOISE, BRAS OSCILLANT
.SPACER, CENTER
 
(5)  61124-17E10-000
PLAQUE D'AXE ROUE ARR. INT.
PLATE, BRACKET
 
(6)  02142-0610B-000
SCREW
 
(7)  61251-17E20-000
SPACER, BEARING
 
(7)  61251-17E20-000
SPACER, BEARING
 
(7)  61251-17E20-000
SPACER, BEARING
SPACER. BEARING
 
(7)  61251-17E20-000
SPACER, BEARING
SPACER. BEARING
 
(8)  08211-25481-000
WASHER
WASHER, THRUST
 
(8)  08211-25481-000
WASHER
WASHER, THRUST
 
(9)  61262-17E11-000
DUST SEAL
SEAL, DUST
 
(9)  61262-17E11-000
DUST SEAL
SEAL, DUST
 
(9)  61262-17E11-000
DUST SEAL
SEAL, DUST
DUST SEAL
 
(9)  61262-17E11-000
DUST SEAL
SEAL, DUST
DUST SEAL
 
(10)  61211-17E10-000
AXE BRAS OSCILLANT R750/1100WS
SHAFT, PIVOT
 
(11)  09160-25070-000
WASHER
 
(12)  09159-25003-000
NUT
 
(13)  61213-17E10-000
AXE AJUSTAGE, BRAS OSCILLANT
BOLT, PIVOT
 
(14)  61214-17E10-000
ECROU AJUSTAGE, BRAS OSCILLANT
NUT, PIVOT
 
(15)  61273-17E11-000
BUTOIR DE CHAINE AVANT
BUFFER, CHAIN TOUCH DEFENSE
 
(16)  09116-06152-000
BOLT
 
(17)  09180-06283-000
SPACER,6.5X10X7
SPACER (6.8X10X7)
 
(18)  61311-17E10-000
GARDE-CHAINE R750WR,S/R1100WS
CASE, CHAIN
 
(19)  09136-06022-000
VIS 6X20MM
SCREW
 
(20)  09160-06084-000
WASHER
WASHER, FENDER & BRACE
 
(21)  61446-17E11-000
WASHER,CHAIN ADJUSTER,L
WASHER, CHAIN ADJUSTER LH
 
(22)  61446-27C21-000
WASHER,CHAIN ADJUSTER,L
WASHER, CHAIN ADJUSTER RH
 
(23)  09100-08287-000
VIS 8X50MM
BOLT (8X50)
 
(24)  08316-1008B-000
NUT
Onderdeelnummer Produkt
# 1
61000-17E11-000
RR SWINGING ARM
SWINGING ARM ASSY, REAR
Niet beschikbaar
# 2
ROULEMENT A AIGUILLE 30X47X2
.BEARING, PIVOT
# 3
09263-17039-000
09263-17058-000
BEARING
.BEARING, ROD
# 4
09180-25099-000
ENTRETOISE, BRAS OSCILLANT
.SPACER, CENTER
Niet beschikbaar
# 5
PLAQUE D'AXE ROUE ARR. INT.
PLATE, BRACKET
# 6
02142-06103-000
02142-0610B-000
SCREW
# 7
61251-17E10-000
61251-17E20-000
SPACER, BEARING
# 8
WASHER
WASHER, THRUST
# 9
61262-17E10-000
61262-17E11-000
DUST SEAL
SEAL, DUST
# 10
61211-17E10-000
AXE BRAS OSCILLANT R750/1100WS
SHAFT, PIVOT
Niet beschikbaar
# 11
09160-25070-000
09160-25070-000
WASHER
# 12
09159-25001-000
09159-25003-000
NUT
# 13
61213-17E10-000
AXE AJUSTAGE, BRAS OSCILLANT
BOLT, PIVOT
Niet beschikbaar
# 14
61214-17E10-000
ECROU AJUSTAGE, BRAS OSCILLANT
NUT, PIVOT
Niet beschikbaar
# 15
BUTOIR DE CHAINE AVANT
BUFFER, CHAIN TOUCH DEFENSE
# 16
09116-06111-000
09116-06152-000
BOLT
# 17
09180-06002-000
09180-06283-000
SPACER, 6.5X10X7
SPACER (6.8X10X7)
# 18
61311-17E10-000
GARDE-CHAINE R750WR, S/R1100WS
CASE, CHAIN
Niet beschikbaar
# 19
VIS 6X20MM
SCREW
# 20
09160-06006-000
09160-06084-000
WASHER
WASHER, FENDER & BRACE
# 21
61446-17E10-000
61446-17E11-000
WASHER, CHAIN ADJUSTER, L
WASHER, CHAIN ADJUSTER LH
# 22
61446-27C20-000
61446-27C21-000
WASHER, CHAIN ADJUSTER, L
WASHER, CHAIN ADJUSTER RH
# 23
VIS 8X50MM
BOLT (8X50)
# 24
08316-10083-000
08316-1008B-000
NUT
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de SWINGARM (MODELE R / S) van de 1995 van uw GSX-R. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

KUIPDEEL / FRAME Onderdelen voor Suzuki GSX-R 750 1995

ELEKTRISCHE Onderdelen voor Suzuki GSX-R 750 1995

MOTOR / TRANSMISSIE Onderdelen voor Suzuki GSX-R 750 1995

OPTIES Onderdelen voor Suzuki GSX-R 750 1995

VERING / REM / WIEL Onderdelen voor Suzuki GSX-R 750 1995

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...