CASING (A100 4,K,L,M) voor Suzuki A100 100 1990
1
(1)  11381-12002-000
CAP,MAGNETO INSPECTI
CAP, MAGNETO INSPECTION
2
(2)  68233-34000-000
EMBLEM,GENARETOR COV
EMBLEM
3
(3)  11491-12000-000
MAGN INSP CAP GASKET
GASKET
4
(4)  02112-0508A-000
SCREW
SCREW, INTAKE PORT
5
(5)  11351-12003-000
COVER, MAGNETO
(5)  11351-12602-000
COVER, MAGNETO
6
(6)  02112-0660B-000
SCREW
.6 X 60 CROSS SCREW
(6)  02112-0665B-000
SCREW
7
(7)  02112-06507-000
VIS 6X50MM
.SCREW (6*50)
8
(8)  02112-06407-000
VIS 6X40
SCREW (6*40)
9
(9)  11393-12000-000
CAP, MAGNETO COVER SEAL
10
(10)  04211-09129-000
BOULON 9X12
DOWEL PIN
11
(11)  11360-12000-000
COVER, ENGINE SPROCKET
(11)  11360-12600-000
ENGINE SPROCK COVER
COVER, ENGINE SPROCKET
12
(12)  02112-06457-000
VIS 6X45
.SCREW (6*45)
13
(13)  02112-06307-000
VIS 6X30MM
SCREW
14
(14)  09259-19005-000
PLUG
COVER, CLUTCH
(14)  11341-12005-000
COVER, CLUTCH
(14)  11341-12604-000
COVER, CLUTCH
15
(15)  11482-12010-000
GASKET,CLUTCH COVER SF
DISCONTINUED
16
(16)  02112-06707-000
SCREW
.6 X 70 CROSS SCREW
17
(17)  02112-06507-000
VIS 6X50MM
.SCREW (6*50)
18
(18)  02112-06457-000
VIS 6X45
.SCREW (6*45)
19
(19)  02112-06357-000
VIS 6X35
SCREW (6*35)
20
(20)  02112-0625A-000
SCREW
SCREW (6X25)
21
(21)  09200-20811-000
PLUG SET
PLUG, OIL FILLER
22
(22)  09259-19005-000
PLUG
PLUG, OIL FILLER
23
(23)  09128-06044-000
SCREW,M6X1X10
SCREW
24
(24)  09168-06001-000
BAGUE DE JOINT 6.2X11X1
GASKET
25
(25)  11383-12001-000
CAP,CARBURETOR INSPECTION
DISCONTINUED
26
(26)  68233-34000-000
EMBLEM,GENARETOR COV
EMBLEM
27
(27)  11492-12002-000
GASKET,CARB INSPECTI
DISCONTINUED
28
(28)  02112-05167-000
VIS 5X16MM
SCREW, THROTTLE CABLE
29
(29)  09250-14010-000
PLUG(OD:19)
CAP
30
(30)  09309-04001-000
GROMMET, BREATHER HOSE
31
(31)  09351-30001-600
HOSE(3X5X600)
HOSE, OVER FLOW
(32)  09309-04006-000
GROMMET
GROMMET, DRAIN HOSE
(33)  09351-30001-600
HOSE(3X5X600)
DISCONTINUED
(34)  11440-12003-000
CARBURETOR TOP COVER
DISCONTINUED
(35)  02112-05167-000
VIS 5X16MM
SCREW, THROTTLE CABLE
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

11381-12002-000
1138112002000

1138112002000
CAP, MAGNETO INSPECTI
CAP, MAGNETO INSPECTION
Niet beschikbaar
# 2

68233-34000-000
6823334000000

6823334000000
EMBLEM, GENARETOR COV
EMBLEM
# 3

11491-12000-000
1149112000000

1149112000000
MAGN INSP CAP GASKET
GASKET
Niet beschikbaar
# 4

02112-05088-000

02112-0508A-000
0211205088000
SCREW
SCREW, INTAKE PORT
# 5

11351-12002-000

1135112002000
COVER, MAGNETO
Niet beschikbaar
# 5

11351-12602-000
1135112602000

1135112602000
COVER, MAGNETO
Niet beschikbaar
# 6

02112-06608-000

02112-0660B-000
0211206608000
SCREW
.6 X 60 CROSS SCREW
# 6

02112-06658-000

02112-0665B-000
0211206658000
SCREW
# 7

02112-06508-000

02112-06507-000
0211206508000
VIS 6X50MM
.SCREW (6*50)
# 8

02112-06408-000

02112-06407-000
0211206408000
VIS 6X40
SCREW (6*40)
# 9

11393-12000-000
1139312000000

1139312000000
CAP, MAGNETO COVER SEAL
Niet beschikbaar
# 10

04211-09129-000
0421109129000

0421109129000
BOULON 9X12
DOWEL PIN
# 11

11360-12000-000
1136012000000

1136012000000
COVER, ENGINE SPROCKET
Niet beschikbaar
# 11

11360-12600-000
1136012600000

1136012600000
ENGINE SPROCK COVER
COVER, ENGINE SPROCKET
Niet beschikbaar
# 12

02112-06458-000

02112-06457-000
0211206458000
VIS 6X45
.SCREW (6*45)
# 13

02112-06307-000
0211206307000

0211206307000
VIS 6X30MM
SCREW
# 14

11341-12003-000

09259-19005-000
1134112003000
PLUG
COVER, CLUTCH
# 14

11341-12005-000
1134112005000

1134112005000
COVER, CLUTCH
Niet beschikbaar
# 14

11341-12604-000
1134112604000

1134112604000
COVER, CLUTCH
Niet beschikbaar
# 15

11482-12000-000

11482-12010-000
1148212000000
GASKET, CLUTCH COVER SF
DISCONTINUED
# 16

02112-06708-000

02112-06707-000
0211206708000
SCREW
.6 X 70 CROSS SCREW
# 17

02112-06508-000

02112-06507-000
0211206508000
VIS 6X50MM
.SCREW (6*50)
# 18

02112-06458-000

02112-06457-000
0211206458000
VIS 6X45
.SCREW (6*45)
# 19

02112-06358-000

02112-06357-000
0211206358000
VIS 6X35
SCREW (6*35)
# 20

02112-06258-000

02112-0625A-000
0211206258000
SCREW
SCREW (6X25)
# 21

09259-20003-000

09200-20811-000
0925920003000
PLUG SET
PLUG, OIL FILLER
# 22

09259-19001-000

09259-19005-000
0925919001000
PLUG
PLUG, OIL FILLER
# 23

09128-06004-000

09128-06044-000
0912806004000
SCREW, M6X1X10
SCREW
# 24

09168-06001-000
0916806001000

0916806001000
BAGUE DE JOINT 6.2X11X1
GASKET
# 25

11383-12001-000
1138312001000

1138312001000
CAP, CARBURETOR INSPECTION
DISCONTINUED
Niet beschikbaar
# 26

68233-34000-000
6823334000000

6823334000000
EMBLEM, GENARETOR COV
EMBLEM
# 27

11492-12002-000
1149212002000

1149212002000
GASKET, CARB INSPECTI
DISCONTINUED
Niet beschikbaar
# 28

02112-05168-000

02112-05167-000
0211205168000
VIS 5X16MM
SCREW, THROTTLE CABLE
# 29

09250-14002-000

09250-14010-000
0925014002000
PLUG(OD:19)
CAP
# 30

09309-04001-000
0930904001000

0930904001000
GROMMET, BREATHER HOSE
Niet beschikbaar
# 31

09344-03019-000

09351-30001-600
0934403019000
HOSE(3X5X600)
HOSE, OVER FLOW
# 32

09309-04004-000

09309-04006-000
0930904004000
GROMMET
GROMMET, DRAIN HOSE
# 33

09344-03014-000

09351-30001-600
0934403014000
HOSE(3X5X600)
DISCONTINUED
# 34

11440-12001-000

11440-12003-000
1144012001000
CARBURETOR TOP COVER
DISCONTINUED
# 35

02112-05168-000

02112-05167-000
0211205168000
VIS 5X16MM
SCREW, THROTTLE CABLE
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Suzuki. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de CASING (A100-4,K,L,M) van uw Suzuki van A100. Laat het ons weten als u vragen heeft.
100 A100 1990 A100L(K/L/M/N/4)

Suzuki A100
Cilinderinhoud: 100 cc
Jaar: 1990
Model Code: A100L(K / L / M / N / 4)

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...