CILINDERKOP (AVT) VOOR SUZUKI INTRUDER 125 2002

CILINDERKOP (AVT) voor Suzuki INTRUDER 125 2002
 
(1)  11101-26F00-000
CULASSE
HEAD ASSY, CYLINDER FRONT
(1)  11101-26F10-000
CULASSE AVANT VL125Y,K1
HEAD ASSY, CYLINDER FRONT
(1)  11101-26F20-000
CULASSE AVANT VL125K2
HEAD ASSY, CYLINDER FRONT
 
(2)  09381-10004-000
CIRCLIP
RING, VALVE GUIDE INTAKE
 
(3)  09206-08001-000
DOUILLE 6.2X8X11
PIN
 
(4)  09103-06102-000
VIS M6X55
BOLT (6X55)
 
(4)  09103-06102-000
VIS M6X55
BOLT (6X55)
 
(4)  09103-06102-000
VIS M6X55
BOLT (6X55)
 
(4)  09103-06102-000
VIS M6X55
BOLT (6X55)
 
(4)  09103-06102-000
VIS M6X55
BOLT (6X55)
 
(5)  11115-33D71-000
GUIDE,VALVE OS:0.3
GUIDE, VALVE INTAKE (OS:0.3)
 
(6)  11141-26F00-000
GASKET,CYLINDER HEAD
GASKET, CYLINDER HEAD FRONT
 
(7)  04211-11169-000
DOUILLE L:16
PIN
 
(8)  08316-1008B-000
NUT
 
(9)  09159-08074-000
ECROU 8MM
NUT
 
(10)  09168-08021-000
BAGUE DE JOINT 8.5X17X2.3
GASKET (8.5X17X2.3)
 
(10)  09168-08021-000
BAGUE DE JOINT 8.5X17X2.3
GASKET (8.5X17X2.3)
 
(11)  01550-0630A-000
BOLT
 
(12)  01550-0635B-000
BOLT. CYLINDER HEAD BOLT
BOLT
 
(13)  09168-06023-000
BAGUE DE JOINT 5.8X13X1.2
WASHER
 
(13)  09168-06023-000
BAGUE DE JOINT 5.8X13X1.2
WASHER
 
(14)  08319-31067-000
ECROU 6MM CHROMEE
NUT
 
(15)  09482-00516-000
BOUGIE CR7E
SPARK PLUG (DENSO,U22ESR-N)
(15)  09482-00458-000
BOUGIE CR9E
SPARK PLUG (NGK,CR9E)
(15)  09482-00456-000
SPARK PLUG,CR8E
SPARK PLUG (NGK,CR8E)
 
(16)  11171-26F00-000
CYL HEAD CAP
CAP, HEAD COVER LH
(16)  11171-26F20-000
CYL HEAD CAP
CAP, HEAD COVER LH
 
(17)  11173-26F00-000
CYL HEAD COVER CAP
CAP, HEAD COVER RH
(17)  11173-26F20-000
CYL HEAD COVER CAP
CAP, HEAD COVER RH
 
(18)  09160-06066-000
RONDELLE 6.5X20X1.6
WASHER, HEAD COVER CAP
 
(19)  09320-10501-000
CUSHION
CUSHION, HEAD COVER CAP
 
(20)  01547-0625B-000
BOLT. FINAL GEAR CASE COVER
BOLT, HEAD COVER CAP
(20)  01547-06257-000
VIS 6X25MM CHROMEE
BOLT, HEAD COVER CAP
 
(21)  09180-06337-000
SPACER
SPACER, HEAD COVER CAP
 
(22)  09241-22002-000
COUVERCLE CAOUTCHOUC
PLUG, CYLINDER HEAD
 
(23)  11175-09400-000
INSPECTION CAP
CAP, INSPECTION
 
(24)  11175-18920-000
COUVERCLE
CAP, INSPECTION HOLE
 
(25)  09280-50007-000
O RING D:2.4 ID:48.6X33.6
O RING, INSPECTION CAP
 
(26)  09280-30001-000
JOINT TORIQUE 29.5X3
O RING, INSPECTION HOLE CAP
 
(27)  01550-0625A-000
BOLT
BOLT, INSPECTION CAP
 
(28)  09108-06118-000
GOUJON 6MM
BOLT, STUD (L:20)
 
(29)  08313-2006A-000
NUT
 
(30)  13101-26F10-000
PIPE ASSY,INTAKE
PIPE, INTAKE
(30)  13101-26F00-000
PIPE D'ADMISSION
PIPE, INTAKE
 
(31)  09280-32006-000
JOINT TORIQUE D: 2.4, ID: 31.7
O RING (D:2.4,ID:31.7)
 
(32)  09119-06092-000
BOLT (6X16)
(32)  09139-06014-000
VIS
SCREW, FRONT LH (6X16)
(32)  02112-1616A-000
SCREW
 
(33)  09402-44208-000
BRIDE
CLAMP, INTAKE PIPE
 
(34)  09355-50105-00B
HOSE,5X10X2000
HOSE, FUEL COCK VACUUM (5X10X600)
 
(35)  09440-13052-000
SPRING
Onderdeelnummer Produkt
# 1
11101-26F00-000
CULASSE
HEAD ASSY, CYLINDER FRONT
Niet beschikbaar
# 1
11101-26F10-000
CULASSE AVANT VL125Y, K1
HEAD ASSY, CYLINDER FRONT
Niet beschikbaar
# 1
11101-26F20-000
CULASSE AVANT VL125K2
HEAD ASSY, CYLINDER FRONT
Niet beschikbaar
# 2
CIRCLIP
RING, VALVE GUIDE INTAKE
# 3
DOUILLE 6.2X8X11
PIN
# 4
VIS M6X55
BOLT (6X55)
# 5
GUIDE, VALVE OS:0.3
GUIDE, VALVE INTAKE (OS:0.3)
# 6
GASKET, CYLINDER HEAD
GASKET, CYLINDER HEAD FRONT
# 7
DOUILLE L:16
PIN
# 8
08316-10083-000
08316-1008B-000
NUT
# 9
09159-08049-000
09159-08074-000
ECROU 8MM
NUT
# 10
BAGUE DE JOINT 8.5X17X2.3
GASKET (8.5X17X2.3)
# 11
01550-06303-000
01550-0630A-000
BOLT
# 12
01550-06353-000
01550-0635B-000
BOLT. CYLINDER HEAD BOLT
BOLT
# 13
BAGUE DE JOINT 5.8X13X1.2
WASHER
# 14
08316-10063-000
08319-31067-000
ECROU 6MM CHROMEE
NUT
# 15
09482-00515-000
09482-00516-000
BOUGIE CR7E
SPARK PLUG (DENSO, U22ESR-N)
# 15
BOUGIE CR9E
SPARK PLUG (NGK, CR9E)
# 15
SPARK PLUG, CR8E
SPARK PLUG (NGK, CR8E)
# 16
11171-26F00-000
11171-26F00-000
CYL HEAD CAP
CAP, HEAD COVER LH
# 16
11171-26F20-000
11171-26F20-000
CYL HEAD CAP
CAP, HEAD COVER LH
# 17
11173-26F00-000
11173-26F00-000
CYL HEAD COVER CAP
CAP, HEAD COVER RH
# 17
11173-26F20-000
11173-26F20-000
CYL HEAD COVER CAP
CAP, HEAD COVER RH
# 18
RONDELLE 6.5X20X1.6
WASHER, HEAD COVER CAP
# 19
CUSHION
CUSHION, HEAD COVER CAP
# 20
01547-06253-000
01547-0625B-000
BOLT. FINAL GEAR CASE COVER
BOLT, HEAD COVER CAP
# 20
VIS 6X25MM CHROMEE
BOLT, HEAD COVER CAP
# 21
SPACER
SPACER, HEAD COVER CAP
# 22
COUVERCLE CAOUTCHOUC
PLUG, CYLINDER HEAD
# 23
INSPECTION CAP
CAP, INSPECTION
# 24
11175-18900-000
11175-18920-000
COUVERCLE
CAP, INSPECTION HOLE
# 25
O RING D:2.4 ID:48.6X33.6
O RING, INSPECTION CAP
# 26
JOINT TORIQUE 29.5X3
O RING, INSPECTION HOLE CAP
# 27
01550-06253-000
01550-0625A-000
BOLT
BOLT, INSPECTION CAP
# 28
09108-06070-000
09108-06118-000
GOUJON 6MM
BOLT, STUD (L:20)
# 29
08313-20063-000
08313-2006A-000
NUT
# 30
PIPE ASSY, INTAKE
PIPE, INTAKE
# 30
PIPE D'ADMISSION
PIPE, INTAKE
# 31
JOINT TORIQUE D: 2.4, ID: 31.7
O RING (D:2.4, ID:31.7)
# 32
BOLT (6X16)
# 32
VIS
SCREW, FRONT LH (6X16)
# 32
02112-16163-000
02112-1616A-000
SCREW
# 33
BRIDE
CLAMP, INTAKE PIPE
# 34
09355-50105-600
09355-50105-00B
HOSE, 5X10X2000
HOSE, FUEL COCK VACUUM (5X10X600)
# 35
09440-13051-000
09440-13052-000
SPRING
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de CILINDERKOP (AVT) van de 2002 van uw INTRUDER. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

KUIPDEEL / FRAME Onderdelen voor Suzuki INTRUDER 125 2002

ELEKTRISCHE Onderdelen voor Suzuki INTRUDER 125 2002

INFORMATIE Onderdelen voor Suzuki INTRUDER 125 2002

MOTOR / TRANSMISSIE Onderdelen voor Suzuki INTRUDER 125 2002

OPTIES Onderdelen voor Suzuki INTRUDER 125 2002

VERING / REM / WIEL Onderdelen voor Suzuki INTRUDER 125 2002

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...