UITLAATKLEP (MODELE T) voor Suzuki  2000
 
(1)  11254-37E00-000
SEGMENT ECHAPPEMENT AV. RM250T
VALVE, EXHAUST MAIN
 
(2)  11255-37E10-000
SEGMENT ECHAPPEM.LAT. RM250T,V
VALVE, EXHAUST SIDE
 
(3)  11261-37E00-000
GUIDE DE SEGMENT ECHAPPEMENT
GUIDE, EXHAUST VALVE
 
(4)  02142-0512A-000
.SCREW
 
(5)  11263-29E00-000
EXH VALVE SPACER
SPACER, EXHAUST VALVE
 
(6)  11253-37E00-000
BOULON D'ARRET, SEGMENT ECHAPP
PIN
 
(7)  11259-37E00-000
AXE DE SEGMENT ECHAPP.RM250T,V
SHAFT, EXHAUST VALVE
 
(8)  11264-37E00-000
LEVIER DE SEGMENT ECHAPPEMENT
ARM, EXHAUST VALVE SHAFT
 
(9)  09106-04003-000
BOLT, EXHAUST VALVE SHAFT ARM
BOLT (4X8)
 
(10)  11258-27C01-000
EXH VALVE CAP
CAP, EXHAUST VALVE
 
(11)  09280-23002-000
JOINT TORIQUE D:1.9 ID:22.6
O RING (D:1.9, ID:22.6)
 
(12)  11265-00B22-000
PLAQUE
EXHAUST VALVE RETAINER
 
(13)  02162-0512B-000
SCREW. FRONT
BOLT
 
(14)  09448-17030-000
RESSORT D'AXE DE SEGMENT
SPRING
 
(15)  01547-0610B-000
BOLT
 
(16)  11267-00B21-000
LEVIER DIRECTION NO.2 RM/P-V
LEVER, EXHAUST VALVE NO.2
 
(17)  09444-16010-000
RESSORT D'AXE DE SEGMENT ECH.
SPRING
 
(18)  11268-01B01-000
SPACER,EXHAUST VALVE
SPACER
 
(19)  11266-28C10-000
LEVIER DIRECTION RM250L-V
LEVER, EXHAUST VALVE NO.1
 
(20)  09118-05005-000
VIS 5X12MM
BOLT (5X12)
 
(21)  12670-37E00-000
PIGNON ENTRAINEM.,SEGMENT ECH.
GOVERNOR ASSY, EXHAUST VALVE
 
(22)  09263-10002-000
ROULEMENT A AIG. 10.1X22X2.8
BEARING (10.1X22X2.8)
 
(23)  12680-01820-000
TAQUET ENTRAINEMENT
ACTUATOR, EXHAUST VALVE
 
(24)  06111-06003-000
BALL 6/32 AKS
BALL
 
(25)  12682-01B02-000
SUPPORT DE TAQUET
STATOR, ACTUATOR
 
(26)  09380-19003-000
ANNEAU RETENUE
CIRCLIP
 
(27)  09181-19004-000
RONDELLE 19.1X25X0.3
SHIM (19.1X25X0.3)
 
(28)  09164-19001-000
RONDELLE ELASTIQUE
LOCK WASHER
 
(29)  09120-05003-000
VIS 5X10MM NOIR
SCREW (5X10)
 
(30)  09262-08005-000
ROULEMENT A BILLE 8X22X7
BEARING
 
(30)  09262-08005-000
ROULEMENT A BILLE 8X22X7
BEARING
 
(31)  12685-37E01-000
TIGE,DIRECTION SEGMENT ECHAPP.
ROD, EXHAUST VALVE
 
(32)  12686-01B00-000
PIECE DE RENVOI
BUSH, EXHAUST VALVE ROD NO.1
 
(33)  12687-01B00-000
PIECE DE RENVOI
BUSH, EXHAUST VALVE ROD NO.2
 
(34)  11262-37E00-000
BAGUE COUVERTURE,SEGMENT LAT.
CAP, EX SIDE VALVE
 
(35)  09118-05005-000
VIS 5X12MM
BOLT (5X12)
 
(36)  09202-04020-000
AXE DE SEGMENT ECHAPPEM.AVANT
PIN
 
(37)  09280-26006-000
JOINT TORIQUE 3.1X26.4
O RING (D:3.1, ID:26.4)
 
(38)  02142-0512A-000
.SCREW
 
(39)  08112-62017-000
ROULEMENTA BILLE,SEGMENT LAT.
BEARING, SIDE VALVE
 
(40)  24741-21A00-000
TOLE FIXATION DE ROULEMENT
RETAINER, EX VALVE STOP
 #     Onderdeelnummer Produkt Aantal       
(1)   
SEGMENT ECHAPPEMENT AV. RM250T
VALVE, EXHAUST MAIN
(2)   
11255-37E00-000
SEGMENT ECHAPPEM.LAT. RM250T, V
VALVE, EXHAUST SIDE
Contact
(3)   
GUIDE DE SEGMENT ECHAPPEMENT
GUIDE, EXHAUST VALVE
(4)   
02112-15123-000
02142-0512A-000
.SCREW
(5)   
EXH VALVE SPACER
SPACER, EXHAUST VALVE
(6)   
11253-37E00-000
1125337E00000
BOULON D'ARRET, SEGMENT ECHAPP
PIN
Contact
(7)   
AXE DE SEGMENT ECHAPP.RM250T, V
SHAFT, EXHAUST VALVE
(8)   
LEVIER DE SEGMENT ECHAPPEMENT
ARM, EXHAUST VALVE SHAFT
(9)   
BOLT, EXHAUST VALVE SHAFT ARM
BOLT (4X8)
(10)   
EXH VALVE CAP
CAP, EXHAUST VALVE
(11)   
JOINT TORIQUE D:1.9 ID:22.6
O RING (D:1.9, ID:22.6)
(12)   
11265-00B21-000
11265-00B22-000
PLAQUE
EXHAUST VALVE RETAINER
(13)   
02162-05123-000
02162-0512B-000
SCREW. FRONT
BOLT
(14)   
09448-17030-000
0944817030000
RESSORT D'AXE DE SEGMENT
SPRING
Contact
(15)   
01547-06103-000
01547-0610B-000
BOLT
(16)   
LEVIER DIRECTION NO.2 RM/P-V
LEVER, EXHAUST VALVE NO.2
(17)   
RESSORT D'AXE DE SEGMENT ECH.
SPRING
(18)   
11268-01B00-000
11268-01B01-000
SPACER, EXHAUST VALVE
SPACER
(19)   
LEVIER DIRECTION RM250L-V
LEVER, EXHAUST VALVE NO.1
(20)   
VIS 5X12MM
BOLT (5X12)
(21)   
12670-37E00-000
1267037E00000
PIGNON ENTRAINEM., SEGMENT ECH.
GOVERNOR ASSY, EXHAUST VALVE
Contact
(22)   
ROULEMENT A AIG. 10.1X22X2.8
BEARING (10.1X22X2.8)
(23)   
TAQUET ENTRAINEMENT
ACTUATOR, EXHAUST VALVE
(24)   
BALL 6/32 AKS
BALL
(25)   
SUPPORT DE TAQUET
STATOR, ACTUATOR
(26)   
ANNEAU RETENUE
CIRCLIP
(27)   
RONDELLE 19.1X25X0.3
SHIM (19.1X25X0.3)
(28)   
RONDELLE ELASTIQUE
LOCK WASHER
(29)   
VIS 5X10MM NOIR
SCREW (5X10)
(30)   
ROULEMENT A BILLE 8X22X7
BEARING
(31)   
TIGE, DIRECTION SEGMENT ECHAPP.
ROD, EXHAUST VALVE
(32)   
PIECE DE RENVOI
BUSH, EXHAUST VALVE ROD NO.1
(33)   
PIECE DE RENVOI
BUSH, EXHAUST VALVE ROD NO.2
(34)   
BAGUE COUVERTURE, SEGMENT LAT.
CAP, EX SIDE VALVE
(35)   
VIS 5X12MM
BOLT (5X12)
(36)   
09202-04020-000
0920204020000
AXE DE SEGMENT ECHAPPEM.AVANT
PIN
Contact
(37)   
JOINT TORIQUE 3.1X26.4
O RING (D:3.1, ID:26.4)
(38)   
02112-15123-000
02142-0512A-000
.SCREW
(39)   
ROULEMENTA BILLE, SEGMENT LAT.
BEARING, SIDE VALVE
(40)   
TOLE FIXATION DE ROULEMENT
RETAINER, EX VALVE STOP
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de UITLAATKLEP (MODELE T) van de 2000 van uw RM. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.