SCHAKELEN ASSY VOOR SUZUKI RM 250 2008

SCHAKELEN ASSY voor Suzuki RM 250 2008
(1)
(1)  25211-28C01-000
FOURCHETTE CHANGEMENT VITESSES
FORK, GEAR SHIFT, NO.1
(2)
(2)  25221-37E10-000
GEAR SHIFT FORK N? 2
FORK, GEAR SHIFT, NO.2
(3)
(3)  25231-28C02-000
FORK, GEAR SHIFT, NO.3
(4)
(4)  25411-37F20-000
SHAFT N? 1
SHAFT, GEAR FORK, NO.1
(5)
(5)  25421-27C01-000
GEAR SHIFT FORK SHAFT N? 2
SHAFT, GEAR FORK, NO.2
(6)
(6)  24741-21A00-000
TOLE FIXATION DE ROULEMENT
RETAINER, SHIFT CAM BRG
(7)
(7)  25310-37F00-000
CAM, GEAR SHIFT
(8)
(8)  04221-04089-000
BOULON 4X8
PIN, SHIFT CAM
(9)
(9)  25313-37F00-000
PIN,GEAR SHIFT CAM
PIN, SHIFT
(10)
(10)  25322-37F01-000
PLAQUETTE
SHIFTER, GEAR SHIFT CAM
(11)
(11)  25323-34201-000
CLIQUET CHANGEMENT VITESSES
PAWL, GEAR SHIFT, NO.1
(12)
(12)  25324-34201-000
CLIQUET CHANGEMENT VITESSES
PAWL, GEAR SHIFT, NO.2
(13)
(13)  25331-37F01-000
PLAQUE
LIFTER, GEAR SHIFT PAWL
(14)
(14)  09209-05023-000
PIN
PIN, SHIFT PAWL
(15)
(15)  09263-25018-000
ROULEMENT A AIGUILLE 25X32X12
BEARING, SHIFT CAM, LH
(16)
(16)  09440-04003-000
RESSORT
SPRING, SHIFT PAWL RETURN
(17)
(17)  09125-06110-000
BOLT,6X12
SCREW, SHIFT CAM BRG (6X12)
(18)
(18)  09126-06011-000
VIS 6X12MM
SCREW, SHIFT PAWL (6X12)
(19)
(19)  08140-69050-000
ROULEMENT A BILLE, DROITE
BEARING, SHIFT CAM, RH
(20)
(20)  25350-37F30-000
ARRET
STOPPER, SHIFT CAM
(21)
(21)  25381-37F30-000
PLAQUETTE
PLATE, SHIFT CAM STOPPER
(22)
(22)  09111-06041-000
BOULON 6X14.3
BOLT, SHIFT CAM STOPPER
(23)
(23)  25355-37F00-000
RESSORT
SPRING, SHIFT CAM
(24)
(24)  08211-06121-000
RONDELLE DE SURETE
WASHER, SHIFT CAM
(25)
(25)  25510-37F10-000
GEAR SHIFT SHAFT
SHAFT, GEAR SHIFT
(26)
(26)  25671-37F10-000
CAOUTCHOUC
STOPPER, GEAR SHIFT ARM
(27)
(27)  09181-08139-000
SHIM,8.8X14X1.0
WASHER, GEAR SHIFT ARM
(28)
(28)  09283-14006-000
SIMMER 14X22X6
SEAL, SHIFT SHAFT OIL
(29)
(29)  09444-20004-000
RESSORT D'AXE CHANG.VIT.RM/T,V
SPRING, SHIFT SHAFT RETURN
(30)
(30)  09181-14139-000
WASHER
WASHER, GEAR SHAFT
(31)
(31)  08331-3114A-000
CIRCLIP
CIRCLIP, GEAR SHAFT
(32)
(32)  25600-37F20-000
SELCTEUR
LEVER ASSY, GEAR SHIFT
(33)
(33)  01547-06207-000
VIS 6X20MM CHROMEE
BOLT, GEAR SHIFT
Onderdeelnummer Produkt
# 1
FOURCHETTE CHANGEMENT VITESSES
FORK, GEAR SHIFT, NO.1
# 2
GEAR SHIFT FORK N? 2
FORK, GEAR SHIFT, NO.2
# 3
FORK, GEAR SHIFT, NO.3
# 4
SHAFT N? 1
SHAFT, GEAR FORK, NO.1
# 5
GEAR SHIFT FORK SHAFT N? 2
SHAFT, GEAR FORK, NO.2
# 6
TOLE FIXATION DE ROULEMENT
RETAINER, SHIFT CAM BRG
# 7
CAM, GEAR SHIFT
# 8
BOULON 4X8
PIN, SHIFT CAM
# 9
PIN, GEAR SHIFT CAM
PIN, SHIFT
# 10
PLAQUETTE
SHIFTER, GEAR SHIFT CAM
# 11
CLIQUET CHANGEMENT VITESSES
PAWL, GEAR SHIFT, NO.1
# 12
CLIQUET CHANGEMENT VITESSES
PAWL, GEAR SHIFT, NO.2
# 13
PLAQUE
LIFTER, GEAR SHIFT PAWL
# 14
PIN
PIN, SHIFT PAWL
# 15
ROULEMENT A AIGUILLE 25X32X12
BEARING, SHIFT CAM, LH
# 16
RESSORT
SPRING, SHIFT PAWL RETURN
# 17
BOLT, 6X12
SCREW, SHIFT CAM BRG (6X12)
# 18
VIS 6X12MM
SCREW, SHIFT PAWL (6X12)
# 19
ROULEMENT A BILLE, DROITE
BEARING, SHIFT CAM, RH
# 20
ARRET
STOPPER, SHIFT CAM
# 21
PLAQUETTE
PLATE, SHIFT CAM STOPPER
# 22
BOULON 6X14.3
BOLT, SHIFT CAM STOPPER
# 23
RESSORT
SPRING, SHIFT CAM
# 24
08211-06121-000
RONDELLE DE SURETE
WASHER, SHIFT CAM
Contact
# 25
GEAR SHIFT SHAFT
SHAFT, GEAR SHIFT
# 26
CAOUTCHOUC
STOPPER, GEAR SHIFT ARM
# 27
SHIM, 8.8X14X1.0
WASHER, GEAR SHIFT ARM
# 28
SIMMER 14X22X6
SEAL, SHIFT SHAFT OIL
# 29
RESSORT D'AXE CHANG.VIT.RM/T, V
SPRING, SHIFT SHAFT RETURN
# 30
WASHER
WASHER, GEAR SHAFT
# 31
08331-31146-000
08331-3114A-000
CIRCLIP
CIRCLIP, GEAR SHAFT
# 32
SELCTEUR
LEVER ASSY, GEAR SHIFT
# 33
VIS 6X20MM CHROMEE
BOLT, GEAR SHIFT
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de SCHAKELEN ASSY van de 2008 van uw RM. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

KUIPDEEL / FRAME

ELEKTRISCHE

INFORMATIE

MOTOR / TRANSMISSIE

OPTIES

VERING / REM / WIEL

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.