VOORWIEL (MODELE M E6,P9,E94) voor Suzuki AD 50 1991
 
(1)  54140-29C10-13L
WHEEL, FRONT (SILVER)
(1)  54140-29C10-28W
WHEEL, FRONT (WHITE)
(1)  54140-29C10-35W
WHEEL, FRONT (GRAY)
 
(2)  54210-29C13-13L
PANEL, FRONT ANCHER (SILVER)
 
(2)  54210-29C13-13L
PANEL, FRONT ANCHER (SILVER)
 
(2)  54210-29C13-28W
PAINEL
PANEL, FRONT ANCHER (WHITE)
 
(2)  54210-29C13-28W
PAINEL
PANEL, FRONT ANCHER (WHITE)
 
(2)  54210-29C13-35W
PANEL, FRONT ANCHER (GRAY)
 
(2)  54210-29C13-35W
PANEL, FRONT ANCHER (GRAY)
 
(3)  54400-39820-000
BRAKE SHOE SET
SHOE, FRONT BRAKE
 
(3)  54400-39820-000
BRAKE SHOE SET
SHOE, FRONT BRAKE
 
(3)  54400-39820-000
BRAKE SHOE SET
SHOE, FRONT BRAKE
BRAKE SHOE SET
 
(3)  54400-39820-000
BRAKE SHOE SET
SHOE, FRONT BRAKE
BRAKE SHOE SET
 
(4)  09443-07025-000
RESSORT DE MACHOIRE DE FREIN
SPRING
 
(4)  09443-07025-000
RESSORT DE MACHOIRE DE FREIN
SPRING
 
(5)  54441-11B00-000
EXCENTRICO
CAM, BRAKE FRONT
 
(6)  09280-12012-000
JOINT TORIQUE
O RING (D:2.4,ID:11.8)
 
(7)  09160-12011-000
WASHER. GEAR SHIFT LEVER
WASHER (12.5X20X1)
 
(8)  54484-11B00-000
SPRING,FR BK CAM LEVER RETUR
SPRING, CAM LEVER RETURN
 
(9)  54451-29C00-000
LEVER, FRONT BRAKE CAM
 
(10)  01550-0625A-000
BOLT
BOLT (FLANGE)
(10)  01500-06257-000
VIS 6X25MM
BOLT, FRONT FENDER FRONT
 
(11)  08310-00067-000
ECROU 6MM
.NUT
 
(12)  54611-02501-000
GEAR,SPEEDOMETER SF
GEAR, SPEEDOMETER (NT:17)
 
(13)  54621-02501-000
PINION,SPEEDOMETER PV50
PINION, SPEEDOMETER (NT:10)
 
(14)  54632-02201-000
DOUILLE
BUSH, SPEEDOMETER PINION OUTER
 
(15)  09160-05001-A05
WASHER (5.1X9X0.4)
 
(16)  54711-16A00-000
AXE AVANT
AXLE, FRONT
 
(17)  54741-36C10-000
SPACER,FR AXLE
SPACER, FRONT AXLE RH
 
(18)  54730-16A00-000
ENTRETOISE
SPACER, FRONT WHEEL BEARING
 
(19)  54732-29C00-000
SUPPORT,WHEEL BEARIN
SUPPORT, BEARING SPACER
 
(20)  09285-34002-000
OIL SEAL
 
(21)  08113-62000-000
NACHI B1 10X30X9
BEARING
 
(21)  08113-62000-000
NACHI B1 10X30X9
BEARING
 
(21)  08113-62000-000
NACHI B1 10X30X9
BEARING
NACHI B1 10X30X9
 
(21)  08113-62000-000
NACHI B1 10X30X9
BEARING
NACHI B1 10X30X9
 
(22)  09285-16005-000
SEAL,OIL
OIL SEAL
 
(23)  08319-31107-000
ECROU M10
NUT
 
(24)  55100-29C10-000
TIRE, 2.75-10-2PR (IRC)
 
(25)  65200-11B10-000
TUBE ASSY, WHEEL INNER (IRC)
Onderdeelnummer Produkt
# 1
54140-29C10-13L
WHEEL, FRONT (SILVER)
Niet beschikbaar
# 1
54140-29C10-28W
WHEEL, FRONT (WHITE)
Niet beschikbaar
# 1
54140-29C10-35W
WHEEL, FRONT (GRAY)
Niet beschikbaar
# 2
54210-29C13-13L
PANEL, FRONT ANCHER (SILVER)
Niet beschikbaar
# 2
54210-29C13-28W
PAINEL
PANEL, FRONT ANCHER (WHITE)
Niet beschikbaar
# 2
54210-29C13-35W
PANEL, FRONT ANCHER (GRAY)
Niet beschikbaar
# 3
54410-16B01-000
54400-39820-000
BRAKE SHOE SET
SHOE, FRONT BRAKE
# 4
09443-07025-000
RESSORT DE MACHOIRE DE FREIN
SPRING
Niet beschikbaar
# 5
54441-11B00-000
EXCENTRICO
CAM, BRAKE FRONT
Niet beschikbaar
# 6
JOINT TORIQUE
O RING (D:2.4, ID:11.8)
# 7
09160-12011-000
09160-12011-000
WASHER. GEAR SHIFT LEVER
WASHER (12.5X20X1)
# 8
SPRING, FR BK CAM LEVER RETUR
SPRING, CAM LEVER RETURN
# 9
LEVER, FRONT BRAKE CAM
# 10
01517-06257-000
01550-0625A-000
BOLT
BOLT (FLANGE)
# 10
01107-06257-000
01500-06257-000
VIS 6X25MM
BOLT, FRONT FENDER FRONT
# 11
08310-11067-000
08310-00067-000
ECROU 6MM
.NUT
# 12
GEAR, SPEEDOMETER SF
GEAR, SPEEDOMETER (NT:17)
# 13
PINION, SPEEDOMETER PV50
PINION, SPEEDOMETER (NT:10)
# 14
DOUILLE
BUSH, SPEEDOMETER PINION OUTER
# 15
09160-05001-000
09160-05001-A05
WASHER (5.1X9X0.4)
# 16
AXE AVANT
AXLE, FRONT
# 17
54741-36C00-000
SPACER, FR AXLE
SPACER, FRONT AXLE RH
Niet beschikbaar
# 18
54731-36C11-000
54730-16A00-000
ENTRETOISE
SPACER, FRONT WHEEL BEARING
# 19
54732-29C00-000
SUPPORT, WHEEL BEARIN
SUPPORT, BEARING SPACER
Niet beschikbaar
# 20
OIL SEAL
# 21
09262-10012-000
08113-62000-000
NACHI B1 10X30X9
BEARING
# 22
09285-16002-000
09285-16005-000
SEAL, OIL
OIL SEAL
# 23
ECROU M10
NUT
# 24
55100-29C10-000
TIRE, 2.75-10-2PR (IRC)
Niet beschikbaar
# 25
65200-11B10-000
TUBE ASSY, WHEEL INNER (IRC)
Niet beschikbaar
Niet-contractuele diagrammen.
Wees voorzichtig, de diagrammen zijn niet contractueel, onze professionals zijn er om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.

Wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt, zorg er dan voor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.

Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van Suzuki, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar. Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!
Originele onderdelen voor Suzuki 50 AD 1991

KUIPDEEL / FRAME

ELEKTRISCHE

INFORMATIE

MOTOR / TRANSMISSIE

OPTIES

VERING / REM / WIEL

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...