INDICATOREN (MODELE K4/K5/K6) Suzuki MOTO 1000 V-STROM 2003  DL1000K3(E2)
CLIGNOTANT DRTE AV
LAMP ASSY, FRONT TURNSIGNAL RH
35601-27G00-0003560127G00000
3560127G00000
Stukprijs Incl. BTW
2
CLIGNOTANT GAUCHE AV
LAMP ASSY, FRONT TURNSIGNAL LH
35602-27G00-0003560227G00000
3560227G00000
Stukprijs Incl. BTW
3
LENS<br />LENS, RH
LENS
LENS, RH
35612-31F30-0003561231F30000
3561231F30000
4
VERRE
LENS, LH
35632-31F30-0003563231F30000
3563231F30000
5
SCREW
03242-0416B-000
6
BULB<br />BULB (12V,21W)
BULB
BULB (12V, 21W)