ACHTER KUIP  (MODELE R) voor Suzuki GSX-R 400 1990
 
(1)  47110-35D60-0JW
COVER, FRAME RH (WHITE)
 
(2)  68135-33C60-C3T
TAPE, FRAME COVER RH
 
(3)  68136-33C50-AJ3
TAPE, ZECKEN RH
 
(4)  68131-33C30-AJ4
EMBLEM, RH
 
(5)  47110-35D70-33J
COVER, FRAME RH (BLACK)
 
(6)  68135-33C70-AK2
TAPE, FRAME COVER RH
 
(7)  68136-33C50-C03
TAPE, ZECKEN RH
 
(8)  68131-33C30-AK3
EMBLEM, RH
 
(9)  47210-35D60-0JW
COVER, FRAME LH (WHITE)
 
(10)  68145-33C60-C3T
TAPE,FRAME COVER STRIPE,L
TAPE, FRAME COVER LH
 
(11)  68146-33C50-AJ3
TAPE,FRAME COVER ZECKEN,L
TAPE, ZECKEN LH
 
(12)  68141-33C30-AJ4
EMBLEM, LH
 
(13)  47210-35D70-33J
COVER, FRAME LH (BLACK)
 
(14)  68145-33C70-AK2
TAPE, FRAME COVER LH
 
(15)  68146-33C50-C03
TAPE, ZECKEN LH
 
(16)  68141-33C30-AK3
EMBLEM, LH
 
(17)  09320-08018-000
SILENTBLOC
CUSHION
 
(17)  09320-08018-000
SILENTBLOC
CUSHION
 
(18)  94433-26B00-000
CAOUTCHOUC AMORTI
CUSHION, SIDE
 
(19)  09180-06258-000
SPACER,6.5X9X6.7
SPACER (6.3X9.1X6.7)
 
(20)  09160-06054-000
RONDELLE 6.5X22X1.6
WASHER
 
(21)  09139-06050-000
VIS 6X20MM
SCREW, SIDE
 
(22)  47168-12C00-000
TOLE RESSORT FIXATION
NUT, CENTER JOINT
 
(22)  47168-12C00-000
TOLE RESSORT FIXATION
NUT, CENTER JOINT
 
(23)  02142-0510A-000
SCREW
 
(23)  02142-0510A-000
SCREW
 
(23)  02142-0510A-000
SCREW
SCREW
 
(23)  02142-0510A-000
SCREW
SCREW
 
(24)  94433-26B00-000
CAOUTCHOUC AMORTI
CUSHION, REAR
 
(25)  09180-06258-000
SPACER,6.5X9X6.7
SPACER (6.3X9.1X6.7)
 
(26)  09160-06054-000
RONDELLE 6.5X22X1.6
WASHER
 
(27)  02142-0620B-000
SCREW
SCREW, REAR
 
(28)  47310-33C20-0JW
COVER, FRAME CENTER (WHITE)
(28)  47310-33C20-33J
COVER, FRAME CENTER (BLACK)
 
(29)  47191-22D00-000
RUBBER
 
(30)  03541-1412A-000
SCREW
SCREW, INNER
 
(31)  03241-1512B-000
SCREW
SCREW, CENTER COVER FRONT
 
(32)  09148-05019-000
TOLE RESSORT, CLIPS 5MM
NUT
 
(33)  09136-06017-000
VIS 6X16
SCREW, LOWER
 
(34)  47410-33C01-000
BRACKET, TAIL LAMP
 
(35)  03241-1512B-000
SCREW
SCREW, CENTER COVER FRONT
 
(36)  09148-05019-000
TOLE RESSORT, CLIPS 5MM
NUT
 
(37)  01500-06207-000
VIS 6X20MM
BOLT, BRACKET
 
(38)  09180-06248-000
SPACER,6.1X8X9.5
SPACER, RR (6.1X8X9.5)
 
(39)  09320-08501-000
CUSHION
Onderdeelnummer Produkt
# 1
47110-35D60-0JW
COVER, FRAME RH (WHITE) Contact
# 2
68135-33C60-C3T
TAPE, FRAME COVER RH Contact
# 3
68136-33C50-AJ3
TAPE, ZECKEN RH Contact
# 4
68131-33C30-AJ4
EMBLEM, RH Contact
# 5
47110-35D70-33J
COVER, FRAME RH (BLACK) Contact
# 6
68135-33C70-AK2
TAPE, FRAME COVER RH Contact
# 7
68136-33C50-C03
TAPE, ZECKEN RH Contact
# 8
68131-33C30-AK3
EMBLEM, RH Contact
# 9
47210-35D60-0JW
COVER, FRAME LH (WHITE) Contact
# 10
68145-33C60-C3T
TAPE, FRAME COVER STRIPE, L
TAPE, FRAME COVER LH
Contact
# 11
68146-33C50-AJ3
TAPE, FRAME COVER ZECKEN, L
TAPE, ZECKEN LH
Contact
# 12
68141-33C30-AJ4
EMBLEM, LH Contact
# 13
47210-35D70-33J
COVER, FRAME LH (BLACK) Contact
# 14
68145-33C70-AK2
TAPE, FRAME COVER LH Contact
# 15
68146-33C50-C03
TAPE, ZECKEN LH Contact
# 16
68141-33C30-AK3
EMBLEM, LH Contact
# 17
SILENTBLOC
CUSHION
# 18
CAOUTCHOUC AMORTI
CUSHION, SIDE
# 19
09180-06027-000
09180-06258-000
SPACER, 6.5X9X6.7
SPACER (6.3X9.1X6.7)
# 20
RONDELLE 6.5X22X1.6
WASHER
# 21
VIS 6X20MM
SCREW, SIDE
# 22
TOLE RESSORT FIXATION
NUT, CENTER JOINT
# 23
02142-05103-000
02142-0510A-000
SCREW
# 24
CAOUTCHOUC AMORTI
CUSHION, REAR
# 25
09180-06027-000
09180-06258-000
SPACER, 6.5X9X6.7
SPACER (6.3X9.1X6.7)
# 26
09160-06063-000
09160-06054-000
RONDELLE 6.5X22X1.6
WASHER
# 27
02142-06203-000
02142-0620B-000
SCREW
SCREW, REAR
# 28
47310-33C20-0JW
COVER, FRAME CENTER (WHITE) Contact
# 28
47310-33C20-33J
COVER, FRAME CENTER (BLACK) Contact
# 29
RUBBER
# 30
03541-14123-000
03541-1412A-000
SCREW
SCREW, INNER
# 31
03241-15125-000
03241-1512B-000
SCREW
SCREW, CENTER COVER FRONT
# 32
TOLE RESSORT, CLIPS 5MM
NUT
# 33
09136-06062-000
09136-06017-000
VIS 6X16
SCREW, LOWER
# 34
47410-33C01-000
BRACKET, TAIL LAMP Contact
# 35
03241-15125-000
03241-1512B-000
SCREW
SCREW, CENTER COVER FRONT
# 36
TOLE RESSORT, CLIPS 5MM
NUT
# 37
09116-06010-000
01500-06207-000
VIS 6X20MM
BOLT, BRACKET
# 38
09180-06044-000
09180-06248-000
SPACER, 6.1X8X9.5
SPACER, RR (6.1X8X9.5)
# 39
09320-08048-000
09320-08501-000
CUSHION
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de ACHTER KUIP (MODELE R) van de 1990 van uw GSX-R. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

KUIPDEEL / FRAME

ELEKTRISCHE

INFORMATIE

MOTOR / TRANSMISSIE

OPTIES

VERING / REM / WIEL

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.