VOOR KUIP EN ONDERSTEUNING voor Suzuki GSX-R 400 1990
 
(1)  94616-22D00-000
BOULON DE BULLE DE CARENAGE
PIN, WINDOW SCREEN (4X11)
 
(2)  09320-04501-000
CUSHION
CUSHION (4X13X1.0)
 
(3)  09148-04032-000
CLIPS 4MM
NUT
 
(4)  09139-05044-000
VIS 5X16MM
SCREW
 
(4)  09139-05044-000
VIS 5X16MM
SCREW
 
(5)  09161-07009-000
RONDELLE 7X13X0.6
WASHER
 
(5)  09161-07009-000
RONDELLE 7X13X0.6
WASHER
 
(6)  09139-06027-000
VIS 6X12MM
SCREW (6X12)
 
(7)  09161-06021-LOC
09161-06021-LOC
WASHER
 
(8)  94570-33C00-000
CUSHION, COWLING SIDE
 
(9)  09180-06161-000
SPACER 6.5X16X15
SPACER
 
(10)  08321-0106A-000
WASHER,LOCK
LOCK WASHER
(10)  08321-01067-000
RONDELLE 6MM
.LOCK WASHER
 
(11)  94472-12C00-000
FIXATION DZEUS
STUD, UNDER COWLING
(11)  94472-33C00-000
STUD, UNDER COWLING
 
(12)  09161-07009-000
RONDELLE 7X13X0.6
WASHER
 
(13)  94473-12C00-000
SUPPORT CARENAGE INFER. R-750R
RETAINER, STUD
 
(14)  94510-33C00-000
BRACE COMP,COWLING
BRACE, COWLING
 
(15)  01500-0835B-000
BOLT
.BOLT RH
(15)  01550-0835B-000
BOLT
(15)  01500-0835B-000
BOLT
 
(16)  08321-0108B-000
WASHER,LOCK
LOCK WASHER
(16)  08321-01087-000
BAGUE DE RESSORT 8MM
.8MM LOCK WASHER, RH
 
(17)  08310-0008B-000
NUT
(17)  08310-00087-000
ECROU 8MM
NUT REFER TO FIG.31A(G-3) FOR MODE REFER TO FIG.31B(G-4) FOR MODE
 
(18)  01550-0835B-000
BOLT
BOLT, FRONT
(18)  01570-08353-000
BOLT
 
(19)  94520-33C01-000
BRACE,REAR VIEW MIRROR
BRACE, COWLING
 
(20)  01550-0616A-000
BOLT
BOLT REFER TO FIG.52A(H-10) FOR MO
 
(21)  94576-22D00-000
CAOUTCHOUC AMORTI RETROVISEUR
CUSHION, REAR VIEW MIRROR
 
(22)  94451-33C10-000
PIPE,AIR INTAKE,R
PIPE, AIR INTAKE RH
 
(23)  94453-33C00-000
PIPE, AIR INTAKE REAR
 
(24)  94459-33C00-000
BRACKET, AIR INTAKE PIPE
 
(25)  02142-0620B-000
SCREW
 
(26)  94454-33C00-000
JOINT,AIR INTAKE,R
JOINT, AIR INTAKE RH
 
(27)  94456-33C00-000
CUSHION, AIR INTAKE
 
(28)  94455-33C00-000
JOINT,AIR INTAKE,L
JOINT, AIR INTAKE LH
 
(29)  94452-33C10-000
PIPE,AIR INTAKE,L
PIPE, AIR INTAKE LH
 
(30)  94456-33C00-000
CUSHION, AIR INTAKE
 
(31)  09139-05032-000
VIS 5X18MM
SCREW (5X18)
 
(32)  09148-05013-000
TOLE RESSORT 5MM
NUT
 
(33)  09139-06028-000
VIS 6X20MM
SCREW (6X20)
 
(34)  09160-06056-000
RONDELLE 6.5X18X1
WASHER (6.5X18X1)
 
(35)  09180-06262-000
SPACER
SPACER (6.4X9X8.5)
 
(36)  09320-09016-000
SILENTBLOC
CUSHION
 
(37)  94740-33C00-000
BRACKET, UNDER COWLING
 
(38)  09139-06039-000
VIS 6X16MM
SCREW (6X16)
 
(39)  09161-06021-LOC
09161-06021-LOC
WASHER
 
(40)  94493-06B00-000
TOLE FIXATION
BRACE, LOWER COVER REAR
 
(41)  09139-06039-000
VIS 6X16MM
SCREW (6X16)
 
(42)  09161-06021-LOC
09161-06021-LOC
WASHER
 
(43)  94490-06B00-000
TOLE FIXATION
BRACE, LOWER COVER
 
(44)  09139-05025-000
VIS 5X14MM
SCREW (5X14)
 
(45)  08316-2005A-000
NUT
 
(46)  09139-06030-000
VIS 6X16MM
SCREW (6X16)
 
(47)  09161-05010-000
RONDELLE
WASHER
 
(48)  09139-05044-000
VIS 5X16MM
SCREW
 
(49)  09161-07009-000
RONDELLE 7X13X0.6
WASHER
Onderdeelnummer Produkt
# 1
BOULON DE BULLE DE CARENAGE
PIN, WINDOW SCREEN (4X11)
# 2
09320-04007-000
09320-04501-000
CUSHION
CUSHION (4X13X1.0)
# 3
CLIPS 4MM
NUT
# 4
VIS 5X16MM
SCREW
# 5
RONDELLE 7X13X0.6
WASHER
# 6
VIS 6X12MM
SCREW (6X12)
# 7
09161-06021-000
09161-06021-LOC
WASHER
Contact
# 8
CUSHION, COWLING SIDE
# 9
SPACER 6.5X16X15
SPACER
# 10
08321-01063-000
08321-0106A-000
WASHER, LOCK
LOCK WASHER
# 10
08321-21067-000
08321-01067-000
RONDELLE 6MM
.LOCK WASHER
# 11
94472-12C00-000
FIXATION DZEUS
STUD, UNDER COWLING
Contact
# 11
94472-33C00-000
STUD, UNDER COWLING Contact
# 12
RONDELLE 7X13X0.6
WASHER
# 13
SUPPORT CARENAGE INFER. R-750R
RETAINER, STUD
# 14
BRACE COMP, COWLING
BRACE, COWLING
# 15
01107-08355-000
01500-0835B-000
BOLT
.BOLT RH
# 15
01107-08358-000
01550-0835B-000
BOLT
# 15
01500-08353-000
01500-0835B-000
BOLT
# 16
08321-01083-000
08321-0108B-000
WASHER, LOCK
LOCK WASHER
# 16
08321-21088-000
08321-01087-000
BAGUE DE RESSORT 8MM
.8MM LOCK WASHER, RH
# 17
08310-00083-000
08310-0008B-000
NUT
# 17
08310-12088-000
08310-00087-000
ECROU 8MM
NUT REFER TO FIG.31A(G-3) FOR MODE REFER TO FIG.31B(G-4) FOR MODE
# 18
01137-08358-000
01550-0835B-000
BOLT
BOLT, FRONT
# 18
01137-08355-000
BOLT Contact
# 19
94520-33C00-000
94520-33C01-000
BRACE, REAR VIEW MIRROR
BRACE, COWLING
# 20
01517-06164-000
01550-0616A-000
BOLT
BOLT REFER TO FIG.52A(H-10) FOR MO
# 21
CAOUTCHOUC AMORTI RETROVISEUR
CUSHION, REAR VIEW MIRROR
# 22
94451-33C10-000
PIPE, AIR INTAKE, R
PIPE, AIR INTAKE RH
Contact
# 23
PIPE, AIR INTAKE REAR
# 24
94459-33C00-000
BRACKET, AIR INTAKE PIPE Contact
# 25
02142-06203-000
02142-0620B-000
SCREW
# 26
94454-33C00-000
JOINT, AIR INTAKE, R
JOINT, AIR INTAKE RH
Contact
# 27
CUSHION, AIR INTAKE
# 28
94455-33C00-000
JOINT, AIR INTAKE, L
JOINT, AIR INTAKE LH
Contact
# 29
PIPE, AIR INTAKE, L
PIPE, AIR INTAKE LH
# 30
CUSHION, AIR INTAKE
# 31
VIS 5X18MM
SCREW (5X18)
# 32
09148-05021-000
09148-05013-000
TOLE RESSORT 5MM
NUT
# 33
VIS 6X20MM
SCREW (6X20)
# 34
RONDELLE 6.5X18X1
WASHER (6.5X18X1)
# 35
09180-06152-000
09180-06262-000
SPACER
SPACER (6.4X9X8.5)
# 36
SILENTBLOC
CUSHION
# 37
94740-33C00-000
BRACKET, UNDER COWLING Contact
# 38
VIS 6X16MM
SCREW (6X16)
# 39
09161-06021-000
09161-06021-LOC
WASHER
Contact
# 40
TOLE FIXATION
BRACE, LOWER COVER REAR
# 41
VIS 6X16MM
SCREW (6X16)
# 42
09161-06021-000
09161-06021-LOC
WASHER
Contact
# 43
TOLE FIXATION
BRACE, LOWER COVER
# 44
VIS 5X14MM
SCREW (5X14)
# 45
08316-20053-000
08316-2005A-000
NUT
# 46
VIS 6X16MM
SCREW (6X16)
# 47
RONDELLE
WASHER
# 48
VIS 5X16MM
SCREW
# 49
RONDELLE 7X13X0.6
WASHER
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de VOOR KUIP EN ONDERSTEUNING van de 1990 van uw GSX-R. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

KUIPDEEL / FRAME

ELEKTRISCHE

INFORMATIE

MOTOR / TRANSMISSIE

OPTIES

VERING / REM / WIEL

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.