CASING VOOR SUZUKI GSX-R 750 1995

CASING voor Suzuki GSX-R 750 1995
 
(1)  11302-46876-000
CRANKCASE SET
 
(2)  09206-13004-000
DOUILLE 13X22
.PIN
 
(3)  04211-09129-000
BOULON 9X12
.PIN
 
(4)  09103-06163-000
VIS 6X105MM
.BOLT (6X105)
 
(4)  09103-06163-000
VIS 6X105MM
.BOLT (6X105)
 
(5)  09103-09007-XC0
.BOLT (9X80)
 
(5)  09103-09007-XC0
.BOLT (9X80)
 
(5)  09103-09007-XC0
.BOLT (9X80)
 
(5)  09103-09007-XC0
.BOLT (9X80)
 
(5)  09103-09007-XC0
.BOLT (9X80)
BOLT(9X80)
 
(5)  09103-09007-XC0
.BOLT (9X80)
BOLT(9X80)
 
(5)  09103-09007-XC0
.BOLT (9X80)
BOLT(9X80)
 
(5)  09103-09007-XC0
.BOLT (9X80)
BOLT(9X80)
 
(6)  09103-09008-000
.BOLT (9X95)
 
(6)  09103-09008-000
.BOLT (9X95)
 
(7)  09103-09009-000
VIS 9X105MM
.BOLT (9X105)
 
(8)  09103-09010-000
VIS 9X115MM
.BOLT (9X115)
 
(8)  09103-09010-000
VIS 9X115MM
.BOLT (9X115)
 
(8)  09103-09010-000
VIS 9X115MM
.BOLT (9X115)
 
(9)  09106-09001-000
VIS 9X60MM
.BOLT (9X60)
 
(9)  09106-09001-000
VIS 9X60MM
.BOLT (9X60)
 
(10)  07130-0675B-000
.BOLT
 
(11)  07130-0850A-000
.BOLT
 
(12)  07130-0860B-000
.BOLT
 
(13)  07130-08803-000
.BOLT
(14)
(14)  01550-0860B-000
.BOLT
 
(15)  01550-0635B-000
BOLT. CYLINDER HEAD BOLT
.BOLT
 
(15)  01550-0635B-000
BOLT. CYLINDER HEAD BOLT
.BOLT
 
(15)  01550-0635B-000
BOLT. CYLINDER HEAD BOLT
.BOLT
 
(15)  01550-0635B-000
BOLT. CYLINDER HEAD BOLT
.BOLT
 
(15)  01550-0635B-000
BOLT. CYLINDER HEAD BOLT
.BOLT
BOLT. CYLINDER HEAD BOLT
 
(15)  01550-0635B-000
BOLT. CYLINDER HEAD BOLT
.BOLT
BOLT. CYLINDER HEAD BOLT
 
(15)  01550-0635B-000
BOLT. CYLINDER HEAD BOLT
.BOLT
BOLT. CYLINDER HEAD BOLT
 
(15)  01550-0635B-000
BOLT. CYLINDER HEAD BOLT
.BOLT
BOLT. CYLINDER HEAD BOLT
 
(16)  01550-0640A-000
.BOLT
 
(16)  01550-0640A-000
.BOLT
 
(16)  01550-0640A-000
.BOLT
 
(16)  01550-0640A-000
.BOLT
BOLT
 
(16)  01550-0640A-000
.BOLT
BOLT
 
(16)  01550-0640A-000
.BOLT
BOLT
 
(17)  01550-0640A-000
.BOLT
 
(18)  01550-0650A-000
BOLT (6X50)
.BOLT
 
(18)  01550-0650A-000
BOLT (6X50)
.BOLT
 
(18)  01550-0650A-000
BOLT (6X50)
.BOLT
BOLT (6X50)
 
(18)  01550-0650A-000
BOLT (6X50)
.BOLT
BOLT (6X50)
 
(19)  01550-0665A-000
BOLT (6X65)
.BOLT
 
(20)  07130-0625B-000
BOLT. CL RLSE CYL
.BOLT
 
(21)  07130-0635B-000
.BOLT
 
(21)  07130-0635B-000
.BOLT
 
(21)  07130-0635B-000
.BOLT
BOLT
 
(21)  07130-0635B-000
.BOLT
BOLT
 
(22)  07130-0640B-000
.BOLT
 
(22)  07130-0640B-000
.BOLT
 
(22)  07130-0640B-000
.BOLT
 
(22)  07130-0640B-000
.BOLT
BOLT
 
(22)  07130-0640B-000
.BOLT
BOLT
 
(22)  07130-0640B-000
.BOLT
BOLT
 
(23)  07130-0650B-000
.BOLT
 
(23)  07130-0650B-000
.BOLT
 
(23)  07130-0650B-000
.BOLT
 
(23)  07130-0650B-000
.BOLT
BOLT
 
(23)  07130-0650B-000
.BOLT
BOLT
 
(23)  07130-0650B-000
.BOLT
BOLT
 
(24)  07130-0660B-000
.BOLT
 
(24)  07130-0660B-000
.BOLT
 
(24)  07130-0660B-000
.BOLT
BOLT
 
(24)  07130-0660B-000
.BOLT
BOLT
 
(25)  09103-06062-000
VIS 6X145MM
.BOLT (6X145)
 
(26)  09168-06018-000
BAGUE DE JOINT
.GASKET
 
(26)  09168-06018-000
BAGUE DE JOINT
.GASKET
 
(26)  09168-06018-000
BAGUE DE JOINT
.GASKET
 
(27)  09168-08016-000
BAGUE DE JOINT 8.2X14X1
.GASKET
 
(28)  09280-04004-000
JOINT TORIQUE D: 1.2, ID: 4
.O RING
 
(29)  09248-18011-000
PLUG.M18
.PLUG, UPPER
 
(30)  09493-24010-000
GICLEUR D'AIR/D'HUILE
.JET, OIL GALLERY MISSION LH
 
(30)  09493-24010-000
GICLEUR D'AIR/D'HUILE
.JET, OIL GALLERY MISSION LH
 
(31)  09493-80008-000
GICLEUR D'AIR/D'HUILE
.JET, OIL GALLERY PISTON
 
(32)  09168-10002-000
BAGUE DE JOINT 10X14X3.6
.GASKET
 
(32)  09168-10002-000
BAGUE DE JOINT 10X14X3.6
.GASKET
 
(33)  09248-10007-000
BOUCHON
.PLUG, OIL GALLERY
 
(33)  09248-10007-000
BOUCHON
.PLUG, OIL GALLERY
 
(34)  09168-16002-000
BAGUE DE JOINT 16X22X2
.GASKET
 
(34)  09168-16002-000
BAGUE DE JOINT 16X22X2
.GASKET
 
(35)  09248-16012-000
PLUG,PLGR OUT
.PLUG, OIL GALLERY
 
(35)  09248-16012-000
PLUG,PLGR OUT
.PLUG, OIL GALLERY
 
(35)  09248-16012-000
PLUG,PLGR OUT
.PLUG, OIL GALLERY
PLUG,PLGR OUT
 
(35)  09248-16012-000
PLUG,PLGR OUT
.PLUG, OIL GALLERY
PLUG,PLGR OUT
 
(36)  09168-06024-000
JOINT 5.8X11X1.2
.GASKET
 
(36)  09168-06024-000
JOINT 5.8X11X1.2
.GASKET
 
(36)  09168-06024-000
JOINT 5.8X11X1.2
.GASKET
 
(37)  09248-22002-000
BOUCHON DE VIDANGE
.PLUG, LH
 
(38)  09168-22002-000
BAGUE DE JOINT 22X27X2
.GASKET
 
(39)  09248-14010-000
BOUCHON VIDANGE 14X12MM
.PLUG, OIL GALLERY
 
(40)  09168-14002-000
BAGUE DE JOINT 13.8X18.8X4.8MM
.GASKET
(41)
(41)  12228-17E00-0D0
FIXATION DE COUSSINET (VERT)
.BEARING, THRUST RH (GREEN)
(42)
(42)  12228-17E00-0A0
FIXATION DE COUSSINET (ROUGE)
.BEARING, THRUST LH (RED)
(42)  12228-17E00-0B0
FIXATION DE COUSSINET (NOIR)
.BEARING, THRUST LH (BLACK)
(42)  12228-17E00-0C0
FIXATION DE COUSSINET (BLEU)
.BEARING, THRUST LH (BLUE)
(42)  12228-17E00-0D0
FIXATION DE COUSSINET (VERT)
.BEARING, THRUST LH (GREEN)
(42)  12228-17E00-0E0
FIXATION DE COUSSINET (JAUNE)
.BEARING, THRUST LH (YELLOW)
(42)  12228-17E00-0F0
FIXATION DE COUSSINET (BLANC)
.BEARING, THRUST LH (WHITE)
 
(43)  09241-37002-000
COUVERCLE DE CARTER 37X7
PLUG, CRANKCASE LH
 
(44)  09103-10078-000
BOLT (10X150)
 
(45)  09100-12043-000
VIS 12X165MM
BOLT (12X165)
 
(46)  01580-1055B-000
BOLT
 
(46)  01580-1055B-000
BOLT
 
(46)  01580-1055B-000
BOLT
BOLT
 
(46)  01580-1055B-000
BOLT
BOLT
 
(47)  01550-10557-000
BOLT
 
(47)  01550-10557-000
BOLT
 
(47)  01550-10557-000
BOLT
BOLT
 
(47)  01550-10557-000
BOLT
BOLT
 
(48)  09159-10020-000
ECROU 10MM
NUT
 
(48)  09159-10020-000
ECROU 10MM
NUT
 
(48)  09159-10020-000
ECROU 10MM
NUT
ECROU 10MM
 
(48)  09159-10020-000
ECROU 10MM
NUT
ECROU 10MM
 
(49)  09159-10115-000
NUT.ENG RH MTG BRKT
NUT
 
(49)  09159-10115-000
NUT.ENG RH MTG BRKT
NUT
 
(49)  09159-10115-000
NUT.ENG RH MTG BRKT
NUT
 
(49)  09159-10115-000
NUT.ENG RH MTG BRKT
NUT
NUT.ENG RH MTG BRKT
 
(49)  09159-10115-000
NUT.ENG RH MTG BRKT
NUT
NUT.ENG RH MTG BRKT
 
(49)  09159-10115-000
NUT.ENG RH MTG BRKT
NUT
NUT.ENG RH MTG BRKT
 
(50)  11681-27A00-000
SILENTBLOC
BUSH
 
(50)  11681-27A00-000
SILENTBLOC
BUSH
 
(51)  11611-19B13-000
ENTRETOISE
SPACER (L:13)
 
(52)  08319-3112A-000
NUT
 
(53)  08322-0112B-000
WASHER
Onderdeelnummer Produkt
# 1
11302-46874-000
11302-46876-000
CRANKCASE SET
# 2
DOUILLE 13X22
.PIN
# 3
BOULON 9X12
.PIN
# 4
VIS 6X105MM
.BOLT (6X105)
# 5
09103-09007-000
09103-09007-XC0
.BOLT (9X80)
# 6
.BOLT (9X95)
# 7
VIS 9X105MM
.BOLT (9X105)
# 8
VIS 9X115MM
.BOLT (9X115)
# 9
09106-09001-000
VIS 9X60MM
.BOLT (9X60)
Niet beschikbaar
# 10
07130-06753-000
07130-0675B-000
.BOLT
# 11
07130-08503-000
07130-0850A-000
.BOLT
# 12
07130-08603-000
07130-0860B-000
.BOLT
# 13
07130-08803-000
.BOLT Niet beschikbaar
# 14
01550-08603-000
01550-0860B-000
.BOLT
# 15
01550-06353-000
01550-0635B-000
BOLT. CYLINDER HEAD BOLT
.BOLT
# 16
01550-06403-000
01550-0640A-000
.BOLT
# 17
01550-06403-000
01550-0640A-000
.BOLT
# 18
01550-06503-000
01550-0650A-000
BOLT (6X50)
.BOLT
# 19
01550-06653-000
01550-0665A-000
BOLT (6X65)
.BOLT
# 20
07130-06253-000
07130-0625B-000
BOLT. CL RLSE CYL
.BOLT
# 21
07130-06353-000
07130-0635B-000
.BOLT
# 22
07130-06403-000
07130-0640B-000
.BOLT
# 23
07130-06503-000
07130-0650B-000
.BOLT
# 24
07130-06603-000
07130-0660B-000
.BOLT
# 25
VIS 6X145MM
.BOLT (6X145)
# 26
BAGUE DE JOINT
.GASKET
# 27
BAGUE DE JOINT 8.2X14X1
.GASKET
# 28
JOINT TORIQUE D: 1.2, ID: 4
.O RING
# 29
09248-18002-000
09248-18011-000
PLUG.M18
.PLUG, UPPER
# 30
GICLEUR D'AIR/D'HUILE
.JET, OIL GALLERY MISSION LH
# 31
09493-80008-000
GICLEUR D'AIR/D'HUILE
.JET, OIL GALLERY PISTON
Niet beschikbaar
# 32
BAGUE DE JOINT 10X14X3.6
.GASKET
# 33
BOUCHON
.PLUG, OIL GALLERY
# 34
BAGUE DE JOINT 16X22X2
.GASKET
# 35
09248-16010-000
09248-16012-000
PLUG, PLGR OUT
.PLUG, OIL GALLERY
# 36
JOINT 5.8X11X1.2
.GASKET
# 37
BOUCHON DE VIDANGE
.PLUG, LH
# 38
BAGUE DE JOINT 22X27X2
.GASKET
# 39
BOUCHON VIDANGE 14X12MM
.PLUG, OIL GALLERY
# 40
BAGUE DE JOINT 13.8X18.8X4.8MM
.GASKET
# 41
FIXATION DE COUSSINET (VERT)
.BEARING, THRUST RH (GREEN)
# 42
FIXATION DE COUSSINET (ROUGE)
.BEARING, THRUST LH (RED)
# 42
FIXATION DE COUSSINET (NOIR)
.BEARING, THRUST LH (BLACK)
# 42
FIXATION DE COUSSINET (BLEU)
.BEARING, THRUST LH (BLUE)
# 42
FIXATION DE COUSSINET (VERT)
.BEARING, THRUST LH (GREEN)
# 42
FIXATION DE COUSSINET (JAUNE)
.BEARING, THRUST LH (YELLOW)
# 42
FIXATION DE COUSSINET (BLANC)
.BEARING, THRUST LH (WHITE)
# 43
COUVERCLE DE CARTER 37X7
PLUG, CRANKCASE LH
# 44
09103-10139-000
09103-10078-000
BOLT (10X150)
# 45
09100-12043-000
VIS 12X165MM
BOLT (12X165)
Niet beschikbaar
# 46
01580-10553-000
01580-1055B-000
BOLT
# 47
01550-10553-000
01550-10557-000
BOLT
# 48
11613-33C00-000
09159-10020-000
ECROU 10MM
NUT
# 49
09159-10058-000
09159-10115-000
NUT.ENG RH MTG BRKT
NUT
# 50
SILENTBLOC
BUSH
# 51
11611-17E00-000
11611-19B13-000
ENTRETOISE
SPACER (L:13)
# 52
08319-31128-000
08319-3112A-000
NUT
# 53
08322-01123-000
08322-0112B-000
WASHER
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de CASING van de 1995 van uw GSX-R. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

KUIPDEEL / FRAME Onderdelen voor Suzuki GSX-R 750 1995

ELEKTRISCHE Onderdelen voor Suzuki GSX-R 750 1995

MOTOR / TRANSMISSIE Onderdelen voor Suzuki GSX-R 750 1995

OPTIES Onderdelen voor Suzuki GSX-R 750 1995

VERING / REM / WIEL Onderdelen voor Suzuki GSX-R 750 1995