SCHAKELEN ASSY VOOR SUZUKI GSX-R 750 1995

SCHAKELEN ASSY voor Suzuki GSX-R 750 1995
 
(1)  25211-17E02-000
FORK.GEAR SHIFT DL1000
FORK, GEAR SHIFTING NO.1
 
(1)  25211-17E02-000
FORK.GEAR SHIFT DL1000
FORK, GEAR SHIFTING NO.1
 
(1)  25211-17E02-000
FORK.GEAR SHIFT DL1000
FORK, GEAR SHIFTING NO.1
FORK.GEAR SHIFT DL1000
 
(1)  25211-17E02-000
FORK.GEAR SHIFT DL1000
FORK, GEAR SHIFTING NO.1
FORK.GEAR SHIFT DL1000
 
(2)  25231-35F00-000
FORK,GEAR SHIFT,NO.3
FORK, GEAR SHIFTING NO.3
 
(3)  25411-26D01-000
GEAR SHIFT FK SHAFT
SHAFT, FORK (L:110)
 
(4)  25411-27A00-000
AXE DU FOURCHETTE L=128
SHAFT, FORK (L:128)
 
(5)  25310-17E02-000
CAM,GEAR SHIFT
CAM, GEAR SHIFTING
 
(6)  04221-04089-000
BOULON 4X8
.PIN
 
(7)  25312-12C00-000
GOUJON
PIN, SHIFT CAM DRIVEN GEAR
 
(8)  25322-33C01-000
SHIFTER
SHIFTER, GEAR SHIFT CAM
 
(9)  09180-07014-000
DOUILLE 7X10X5
ROLLER
 
(10)  25323-34201-000
CLIQUET CHANGEMENT VITESSES
PAWL, NO.1
 
(11)  25324-34201-000
CLIQUET CHANGEMENT VITESSES
PAWL, NO.2
 
(12)  09261-05003-000
BOULON 5X8
PIN
 
(12)  09261-05003-000
BOULON 5X8
PIN
 
(13)  09440-04003-000
RESSORT
SPRING
 
(13)  09440-04003-000
RESSORT
SPRING
 
(14)  25331-26D00-000
TOLE D'ARRET
LIFTER, PAWL
 
(15)  02112-0630A-000
SCREW
 
(16)  25341-17E00-000
GUIDE SEGMENT CHANGEM.VITESSES
GUIDE, CAM
 
(17)  02122-0630B-000
SCREW
 
(18)  09180-06202-000
DOUILLE 6.1X10X16
SPACER
 
(18)  09180-06202-000
DOUILLE 6.1X10X16
SPACER
 
(19)  08319-31067-000
ECROU 6MM CHROMEE
NUT
 
(20)  09262-25006-000
ROULEMENT A BILLE 25X47X8
BEARING (25X47X8)
 
(21)  09160-25059-000
RONDELLE 25X32X3.0
WASHER (25X32X3)
 
(22)  25350-26D01-000
STOPPER,GEAR SHIFT C
STOPPER, CAM
 
(23)  25355-26D21-000
SPRING.STOPPER ARM
SPRING
 
(24)  25356-12C00-000
BOULON FILETEE
SUPPORT, STOPPER
 
(25)  08211-06141-000
RONDELLE DE SURETE
WASHER
 
(26)  25380-12B00-000
PLAQUE D'ARRET SEGMENT VIT.
PLATE, STOPPER
 
(27)  25510-17E10-000
AXE DU CHANGEMENT VITESSES
SHAFT, GEAR SHIFTING
 
(28)  09444-20003-000
RESSORT
SPRING
 
(29)  25671-01011-000
STOPPER,GEAR SHIFT ARM
STOPPER, ARM
 
(30)  09283-14006-000
SIMMER 14X22X6
OIL SEAL
 
(31)  09181-14167-000
RONDELLE 14X22X1.0
WASHER, RH
 
(32)  09160-14016-000
RONDELLE 14X29X0.8
WASHER, LH
 
(33)  09263-14027-000
ROULEMENT A AIGUILLE 14X20X12
BEARING (14X20X12)
 
(34)  08331-3114A-000
CIRCLIP
 
(34)  08331-3114A-000
CIRCLIP
 
(34)  08331-3114A-000
CIRCLIP
CIRCLIP
 
(34)  08331-3114A-000
CIRCLIP
CIRCLIP
 
(35)  25520-22A00-000
LEVIER CHANG. VIT. SUR AXE
ARM, GEAR SHIFT LINK
 
(36)  25525-17E11-000
BIELLETTE
ROD, GEAR SHIFT LINK (L:235)
 
(37)  09140-06011-000
ECROU
NUT
 
(38)  08310-00067-000
ECROU 6MM
NUT
 
(39)  01500-06207-000
VIS 6X20MM
BOLT
 
(40)  25600-33E01-000
SELECTEUR
LEVER ASSY, GEAR SHIFTING
 
(41)  25652-16510-000
RUBBER,GEAR SHIFT PEDAL
.COVER
 
(42)  09160-18022-000
RONDELLE 18X24X1
WASHER (18X24X1)
 
(43)  37720-48B00-000
INTERRUPTEUR INDICATEUR VIT.
BODY, GEAR SHIFTING SWITCH
 
(44)  09280-35006-000
JOINT TORIQUE D:2.4, ID: 35.5
O RING (D:2.4,ID:35.5)
 
(45)  02112-75163-000
VIS 5X16MM NOIR, AVEC RONDELLE
SCREW
 
(46)  09209-05011-000
BOULON
CONTACT
 
(47)  09440-04010-000
RESSORT
SPRING
 
(48)  09404-06432-000
CLAMP
CLAMP (L:45)
 
(49)  09404-06434-000
CLAMP,L:95
CLAMP (L:80)
Onderdeelnummer Produkt
# 1
25211-17E00-000
25211-17E02-000
FORK.GEAR SHIFT DL1000
FORK, GEAR SHIFTING NO.1
# 2
25231-17E00-000
25231-35F00-000
FORK, GEAR SHIFT, NO.3
FORK, GEAR SHIFTING NO.3
# 3
GEAR SHIFT FK SHAFT
SHAFT, FORK (L:110)
# 4
AXE DU FOURCHETTE L=128
SHAFT, FORK (L:128)
# 5
25310-17E01-000
25310-17E02-000
CAM, GEAR SHIFT
CAM, GEAR SHIFTING
# 6
BOULON 4X8
.PIN
# 7
GOUJON
PIN, SHIFT CAM DRIVEN GEAR
# 8
25322-33C00-000
25322-33C01-000
SHIFTER
SHIFTER, GEAR SHIFT CAM
# 9
DOUILLE 7X10X5
ROLLER
# 10
CLIQUET CHANGEMENT VITESSES
PAWL, NO.1
# 11
CLIQUET CHANGEMENT VITESSES
PAWL, NO.2
# 12
BOULON 5X8
PIN
# 13
RESSORT
SPRING
# 14
TOLE D'ARRET
LIFTER, PAWL
# 15
02112-06303-000
02112-0630A-000
SCREW
# 16
GUIDE SEGMENT CHANGEM.VITESSES
GUIDE, CAM
# 17
02122-06303-000
02122-0630B-000
SCREW
# 18
DOUILLE 6.1X10X16
SPACER
# 19
08316-10063-000
08319-31067-000
ECROU 6MM CHROMEE
NUT
# 20
ROULEMENT A BILLE 25X47X8
BEARING (25X47X8)
# 21
RONDELLE 25X32X3.0
WASHER (25X32X3)
# 22
STOPPER, GEAR SHIFT C
STOPPER, CAM
# 23
25355-26D10-000
25355-26D21-000
SPRING.STOPPER ARM
SPRING
# 24
BOULON FILETEE
SUPPORT, STOPPER
# 25
RONDELLE DE SURETE
WASHER
# 26
25380-12B00-000
PLAQUE D'ARRET SEGMENT VIT.
PLATE, STOPPER
Niet beschikbaar
# 27
AXE DU CHANGEMENT VITESSES
SHAFT, GEAR SHIFTING
# 28
09444-20002-000
09444-20003-000
RESSORT
SPRING
# 29
25671-01000-000
25671-01011-000
STOPPER, GEAR SHIFT ARM
STOPPER, ARM
# 30
SIMMER 14X22X6
OIL SEAL
# 31
08211-14221-000
09181-14167-000
RONDELLE 14X22X1.0
WASHER, RH
# 32
RONDELLE 14X29X0.8
WASHER, LH
# 33
ROULEMENT A AIGUILLE 14X20X12
BEARING (14X20X12)
# 34
08331-31146-000
08331-3114A-000
CIRCLIP
# 35
LEVIER CHANG. VIT. SUR AXE
ARM, GEAR SHIFT LINK
# 36
25525-17E10-000
25525-17E11-000
BIELLETTE
ROD, GEAR SHIFT LINK (L:235)
# 37
ECROU
NUT
# 38
ECROU 6MM
NUT
# 39
VIS 6X20MM
BOLT
# 40
25600-17C03-000
25600-33E01-000
SELECTEUR
LEVER ASSY, GEAR SHIFTING
# 41
25652-16500-000
25652-16510-000
RUBBER, GEAR SHIFT PEDAL
.COVER
# 42
RONDELLE 18X24X1
WASHER (18X24X1)
# 43
INTERRUPTEUR INDICATEUR VIT.
BODY, GEAR SHIFTING SWITCH
# 44
JOINT TORIQUE D:2.4, ID: 35.5
O RING (D:2.4, ID:35.5)
# 45
02112-75163-000
VIS 5X16MM NOIR, AVEC RONDELLE
SCREW
Niet beschikbaar
# 46
BOULON
CONTACT
# 47
RESSORT
SPRING
# 48
09404-06429-000
09404-06432-000
CLAMP
CLAMP (L:45)
# 49
09404-06433-000
09404-06434-000
CLAMP, L:95
CLAMP (L:80)
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de SCHAKELEN ASSY van de 1995 van uw GSX-R. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

KUIPDEEL / FRAME Onderdelen voor Suzuki GSX-R 750 1995

ELEKTRISCHE Onderdelen voor Suzuki GSX-R 750 1995

MOTOR / TRANSMISSIE Onderdelen voor Suzuki GSX-R 750 1995

OPTIES Onderdelen voor Suzuki GSX-R 750 1995

VERING / REM / WIEL Onderdelen voor Suzuki GSX-R 750 1995

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...